lekarz Stanisław Trąpczyński

Alergolog, Laryngolog

Nie polecam! Umówiłam się prywatnie do Pana Doktora z moją pół roczną córką i wizyta trwała może z minutę. Nic konkretnego nie usłyszałam a po paru dniach u córeczki doszło do pogorszenia i musiałam szukać pomocy u kogoś innego.

Lekarz zapisal córce leki i stwerdzil alergie pokarmowe. Jak sie okazało żadnych alergii nie ma i nie potrzebnie brala leki. O wykonaniu testów na dziecku szkoda gadac, nie podpisal alergenow i odczyt sobie wyssał z palca. Brak podstaw takich jak wyniki badań na piśmie. nie polecam

Brak podstaw takich jak wyniki badań na piśmie. nie polecam

Na pierwszej wizycie miałem mieszane odczucia.Po następnych wizytach zmieniłem zdanie ponieważ diagnoza była trafna i szybka, kompleksowe badania, dobra interpretacja wyników i umiejętność wysłuchania pacjenta.

Bardzo dobry specjalista, przeprowadza wnikliwy wywiad, ma bardzo dobre podejście do dzieci; zawsze służy radą i dobrym słowem. Nie zgadzam się z umieszczoną opinią negatywną. Być może akurat w tym przypadku chodziło o załatwienie refundacji na mleko a nie leczenie dziecka. Wizyta u Pana Doktora trwa tak długo jak to jest konieczne, na zadane pytania zawsze otrzymuję jasną i rzeczową odpowiedź.

Doskonały specjalista, duża wiedza i zaangażowanie. Doktor ma niesamowite podejście do dzieci, zawsze ma czas dla pacjenta, jest konkretny oraz otwarty na pytania. Polecam z pełnym przekonaniem.

Byłam u doktora z trzymiesięcznym dzieckiem, u którego jest podejrzenie nietolerancji mleka/alergii. Lekarz nawet na niego nie spojrzał, nie mówiąc o badaniu. Był niemiły i wyraźnie dało się odczuć, że nie ma czasu dla pacjenta. Na wszelkie moje pytania odpowiadał "nie wiem". Prosiliśmy o zaświadczenie, dzięki któremu lekarz pediatra będzie mógł zapisywać tańsze mleko. Niestety nie otrzymaliśmy go. Zostaliśmy jedynie poinformowani, że jedna prywatna wizyta to za mało na zaświadczenie. Lekarz mam wrażenie jest niekompetentny, gdyż moja wiedza jeśli chodzi o żywienie niemowląt była większa, aniżeli doktora alergologa. Co potwierdzić może pomysł lekarza o diecie - tylko jak ją wprowadzić, gdy niemowlak je jedynie mleko....

Wart polecenia jako alergolog jak również laryngolog. Dokładny, sympatyczny a co najważniejsze bardzo skuteczny.

Wart polecenia jako alergolog jak również laryngolog.
Dokładny, sympatyczny a co najważniejsze bardzo skuteczny.