lekarz Stanisław Wencki

2,6
2,4
2,7
2,5

Lekarz?! Po wczorajszej pierwszej i ostatniej wizycie stwierdzam,iż ten pan jedynie jest tam dla pieniędzy. Za wypisanie zwolnienia lekarskiego chciał dodatkowo 200 euro,gdy dowiedział się,że pracuję za granicą!! Zaczął mnie o zarobki wypytywać. Na co odpowiedziałem, że to nie ma znaczenia ile zarabiam,że jestem chory i potrzebuje zwolnienia. Po czym zapłaciłem za wizytę i wyszedłem. Nie polecam!

Bardzo cenię sobie Pana Doktora za jego spokój, uśmiech i cierpliwość do takich pacjentów, jak ja.Zawsze odpowiada na moich sto pytań i jest przy tym uśmiechnięty. Dziękuję!

Lekarz pierwszego kontaktu, godny polecenia. Bez kolejek, bez wcześniejszych rezerwacji wizyty, przychodzisz i praktycznie zaraz jestes przyjęty. Przychodnia w standardzie europejskim czego nie można powiedzieć o przychodni na ul.Mickiewicza do której wcześcniej przynależałam. Dr Wencki rzeczowy, spokojny, uprzejmy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Brak zanitersowania pacjentem, nastawienie chyba tylko na zysk. Nie daje skierowań a diagnozy stawia na oko. Nie słucha ciebie tylko patrzy w okno a potem daje leki jakie mu się nawiną. Wypisze lek za 200 zł a nie taki sam ale za 3.50. Czy on ma z tego coś? Przychodnia na Mickiewicza ma lepszych lekarzy a kafelki w toalecie to ja mam w domu. Chcę dobrego lekarza a nie takiego co przyjmuje w nowym budynku ale jest złym lekarzem.

kiedys mnie spytal, "czy wypisac Panu antybiotyk?" pomyslalem, hmmm nie wiem, nie znam sie ja tu nie jestem lekarzem!!! Myslalem ze ide do fachowca, rownie dobrze moglem w domu sam sie z diagnozowac i wypisac recepte!!!smieszne, szkoda ze prawdziwe. Zdecydowanie NIE!

Zwykła Parówka , słabo leczy nie pomaga , umarłem przez niego na Raka suta

Zwykła Parówka , słabo leczy nie pomaga , umarłem przez niego na Raka suta

Od ok. 6 lat/kiedy przeniosłem swoją opcję z publicznego ośrodka/wieczne kolejki/ do Pana doktora Wenckiego,którego nb wcale za często nie muszę odwiedzać:-nie mam najmniejszych krytycznych uwag do Jego opieki.Poza kompetencją i niewątpliwą fachowością oraz kulturą,mam komfort obsługi o dowolnej porze/po tel. uzgodnieniu/,tak więc jestem "obsłużony" bez zbędnego marnowania czasu;Last but not least- personel "średni" /z wyższym wykszt:czarujący!

napisze krótko co do jego kompetencji to wie nieraz gdzie jego granice sie kończą ale jakieś skierowanie na badania to małe szanse najlepiej skierować do innego lekarza specjalisty może ten coś znajdzie wtedy będzie łatwo .

JAK JUZ KTOS STWIERDZIŁ FAŁSZYWY I PRZYSZYTY USMIECH .MERYTORYCZNIE SŁABIUTKO ,ODBIJA PIŁECZKE A RACZEJ PACJENTA DALEJ OCZYWISCIE BEZ JAKICHKOLWIEK BADAN NAWET PODSTAWOWYCH.

Jest dobrym doktorem , wysłucha kazdego , jest cierpliwy . nigdy niepodnosi głosu zawsze spokojnie podchodzi do problemu. jest moim lekarzem pierwszego kontaktu od 2 lat. Różne słyszałem opinie nienajlepsze ale ja w nie niewierze !! polecam napewno nie zaszkodzi !!!