lekarz Stanisław Wencki

2,5
2,4

Lekarz pierwszego kontaktu, godny polecenia. Bez kolejek, bez wcześniejszych rezerwacji wizyty, przychodzisz i praktycznie zaraz jestes przyjęty. Przychodnia w standardzie europejskim czego nie można powiedzieć o przychodni na ul.Mickiewicza do której wcześcniej przynależałam. Dr Wencki rzeczowy, spokojny, uprzejmy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

dno, nieuprzejmy, gburowaty, nie zna sie na medycynie

dno, nieuprzejmy, gburowaty, nie zna sie na medycynie

Od ok. 6 lat/kiedy przeniosłem swoją opcję z publicznego ośrodka/wieczne kolejki/ do Pana doktora Wenckiego,którego nb wcale za często nie muszę odwiedzać:-nie mam najmniejszych krytycznych uwag do Jego opieki.Poza kompetencją i niewątpliwą fachowością oraz kulturą,mam komfort obsługi o dowolnej porze/po tel. uzgodnieniu/,tak więc jestem "obsłużony" bez zbędnego marnowania czasu;Last but not least- personel "średni" /z wyższym wykszt:czarujący!

Jest dobrym doktorem , wysłucha kazdego , jest cierpliwy . nigdy niepodnosi głosu zawsze spokojnie podchodzi do problemu. jest moim lekarzem pierwszego kontaktu od 2 lat. Różne słyszałem opinie nienajlepsze ale ja w nie niewierze !! polecam napewno nie zaszkodzi !!!