lekarz Stanisław Wietrzny

Bardzo polecam Dr Stanisława Wietrznego , bardzo kompetentny rzetelny a przy tym troszczy się o zdrowie pacjentek. Zawsze można do niego zadzwonić z problemem i spokojnie wytłumaczy . Szczerze polecam !!!!

Bardzo dobry lekarz z super podejściem do pacjentki i jej problemów. Szczerze polecam Pana Doktora.

Najlepszy ginekolog z jakim miałam styczność(a było ich kilku), przede wszystkim rzetelny i kompetentny, odpowiada spokojnie na każde pytanie, a do tego bardzo sympatyczny i nie powiedziałabym, że mało rozmowny. Leczyłam się i prywatnie i na NFZ i nie zauważyłam różnicy w podejściu do pacjenta.

polecam lekarza, jest kompetentny i rzetelny

polecam lekarza, jest kompetentny i rzetelny

Witam.Chciała bym wszystkim bardzo polecić dr Wietrznego.Chodze do niego juz dobrych kilka lat.Prowadził moja ciąze od początku,synek urodził sie zdrowy.Jest bardzo dobrym lekarzem,nie zamieniłam bym go na innego.Szkoda że takich lekarzy jest tak mało w bielsku!!!!pozdrawiam

Po pierwszej wizycie u niego,wytłumaczenie o co mi chodzi bez problemu dostalam skierowanie na hsg,mimo ze nie bylam jego pacjentką.Badanie w znieczuleniu,personel szpitalny miły,pełna kompetencja i fachowość,zainteresowanie się moim samopoczuciem po badaniu i dalsze zalecenia.Szczerze polecam

Chodziłam do tego Pana ładnych parę lat i nigdy nie robił żadnych wyrzutów z powodu antykoncepcji!!! Bardzo rzetelny człowiek, może małomówny ale zawsze odpowie na każde pytanie związane z leczeniem. Ogólnie gorąco polecam!

Bardzo polecam pana doktora, chodzę do niego od lat i jestem zadowolona. Nie spotkałam się z nieuprzejmością z jego strony co do antykoncepcji, więc nie rozumiem niegatywnego komentarza.

jest milym i dobrym lekarzem Jestem w ciazy i chwale sobie u niego wizyty choc nie jest bardzo rozmowny to czuje ze jestem pod dobrą opieką

pan doktor bardzo nieuprzejmy, inaczej traktuje pacjentki, które przychodzą na wizytę prywatną a inaczej te które na państwową

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy