lekarz Stanisław Woźniak

Pulmonolog

Bardzo dobry lekarz i bardzo uprzejmy tego typu lekarze to rzadkość w obecnym świecie fachowiec w każdym calu

Wspaniały, ciepły człowiek. Posiada duże doświadczenie i wykazuje się niesamowitą empatią. Mogę powiedzieć z doświadczenia że to dobry i sumienny lekarz, z ogromną wiedzą. Osoba, która wystawiła te niepochlebne opinie to jakiś przykry troll internetowy, o czym świadczy sposób wypowiedzi.

Wspaniały lekarz! Uprzejmy, miły i z sercem dla pacjenta. Polecam każdemu kto szuka lekarza z ogromną wiedzą i zaangażowaniem w leczenie pacjenta.

rzeczowo i konkretnie oceniono mój stan zdrowia

rzeczowo i konkretnie oceniono mój stan zdrowia

jak byl w karpaczu to troche leczyl bo bal sie o stolek jak poszedl na dyrektora to wogule zapomnial ze jest lekarzem i musi sobie przypomnac przysiege ktura skladal jak wogule ja zna zamiast leczyc to tylko pisze i td bzdury typowy komunistyczny konowal nawet recepty niepoprawnie pisze ...niepolecam nikomu tego lekarza bo jest duzo lekarzy z sercem//jurgen/..

Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem, życzliwy, oddany pacjentom.Był moim prowadzącym lekarzem przez wiele lat, dużo mu zawdzięczam i bardzo żałuję,że nie pracuje już w szpitalu w Karpaczu.Wyrażam dozgonną wdzięczność Panu Doktorowi.S.B.