lekarz Stanisław Zieliński

Chirurg dziecięcy

2,9
2,7

Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista, uratował życie mojej córeczce za co będę wdzięczna do końca życia.

Lekarz bardzo kompetentny. Cierpliwie i dokładnie tłumaczył na czym będzie polegała operacja. Zabieg wykonany idealnie, zgodnie z przedstawionymi informacjami przed operacja. Zero komplikacji. Córka po 6 miesiącach nie pamięta nawet że miała coś robione przy palcu, zero blizn, idealna ruchowość kciuka, pazur nawet nie został uszkodzony przy usuwaniu dodatkowego palca. Profesjonalista z super umiejętnościami.

Lekarz bardzo kompetentny. Cierpliwie i dokładnie tłumaczył na czym będzie polegała operacja. Profesjonalista.

Najgorszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Bez empatii i podejścia do dzieci. Cała wizyta przebiegła w bardzo nieprzyjemnej atmosferze i przysporzyła dziecku wiele stresu. Nie polecam!

Bardzo niemiły lekarz. Podejście do mojego dziecka tragiczne - teksty które powiedział pod adresem mojego syna były skandaliczne m.in " nie wierć się bo ci kark skręcę"... Trzymanie dziecka na siłę i nerwowe obracanie jego na łóżku. Omijać szerokim łukiem!!! Takie osoby nie powinny pracować z nikim - tym bardziej z dziećmi! To.... Nie lekarz!

Okropnie nie miły człowiek, pierwszy raz spotkałam się takim nie miłym lekarzem, zero empatii do dziecka i matki, podejście zerowe, dobrze że małe dziecko może nie będzie pamiętać tego okrutnego lekarza!!!! Wstyd !!! To ma być lekarz dla dzieci???

Winny zawsze się tłumaczy doktorku ;) Nie daruje ci tego jak kiedyś mnie potraktowałes. Oby karma wróciła złamago jedna. Nie potrafisz się zachować i niszczysz psychikę dzieci. Wszystkich byś wysyłał do psychologa tylko się siebie

Chyba nie każdy jest świadom natłoku obowiązków lekarzy i pracy jaką wykonują, wszelkie negatywne opinie rodziców można wytłumaczyć chyba jedynie tym że stres który towarzyszył przy operacji przesłania logiczne myślenie. Lekarza bardzo kompetentnie odpowiada na każde pytania. Kultura osobista bardzo wysoka. Proszę sobie uświadomić ze każdy lekarz pracując jest tak samo narażony na stres jak każdy z nas.Wiec nie ma sensu oceniać zachowania danego dnia . Opinia powinna dotyczyć wykonanej pracy a w tym aspekcie wszystko jest profesjonalne. Dziękujemy i pozdrawiamy .

Kultura osobista na dramatycznym poziomie. Traktowanie rodziców jak kretynów. Może ma wiedze, jednak sposob jej przekazywania i stosunek do rodzicow na bardzo niskim poziomie. Rozumiem, ze kazdy moze miec zły dzień,ale trzeba umiec jakos sie zachowac