dr n. med. Stanisław Żyłka

Laryngolog

Szybko dostałem termin wizyty do pana dr. n med S. Żyłka z moja mamą prawdopodobnie najstarszą pacjentką w Centrum Onkologii w Kielcach . W dniu 24.09.2021 po krótkim oczekiwaniu dr S.Żyłka wykonał szczegółową diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Termin operacji już 05.10.2021. Zdecydowałem się napisać opinię z powodu szacunku do pana doktora. Marcin S.

Marcin S.

Nie polecam, gabinet prywatny to średniowiecze, badanie średniowiecze, brud, kurz, pajęczyny, brak higieny, sterylnosci, brak rękawiczek przy badaniu, brak fartucha, narzedzia do badania pogrzewa zapalniczka, ochyda...

Fachowiec, specjalista, jeden z najlepszych w swojej branży. Uratował mi życie szybką diagnozą i operacją ropniaka okołomigdałkowego. Polecam.

wspaniały lekarz,gorąco polecam kto ma problemy zdrowotne laryngologiczne jedyny jakiego spotkałam z tak wysoką kulturą osobistą

Lekarz jest naprawdę z prawdziwego zdarzenia zna się na tym co mówi mógłby być bardziej uprzejmy ale jak na lekarza to i tak umie przepraszać pacjentów.

Nie polecam szkoda kasy i nerwów, brak kultury osobistej. Odradzam, nic sie nie dowiedziałam, doslownie nic...

Rozczarowanie duze, czekałem w dniu wizyty 4 godziny mimo wyznaczonej godziny ! czas wizyty to 2 minuty, zero diagnozy, bagatelizacja pelna, totalna olewka. jak sie nie zapłaci to sie nic nie dowie czlowiek .... na dodatek traktowany pacjent jest jak smieć. odradzam !!!!!!!!!!!!!

lekarz zdecydowny , komunikatywny ,w moim przpadku trafna diagnoza i skuteczna metoda leczenia

Wspaniały lekarz o nieprzeciętnych kwalifikacjach, doskonały fachowiec, godzien zaufania. Moja rodzina od dwóch pokoleń korzysta z Jego fachowej pomocy. Mam do Niego bezgraniczne zaufanie, Zawsze uśmiechnięty, bezpośredni, z doskonałym kontaktem. Po prostu wybitny specjalista, godzien polecenia.

Pan Doktor oczywiście miły i tu chyba kończą się jego zalety, nie bardzo wiedział jak rozmawiać z dzieckiem, dziecko się go bało i płakało przy badaniu. Poszłam na wizytę bo mały chrapie i ma bardzo długie bezdechy a ponadto często choruje.Pan doktor stwierdził,że wszystko jest w porządku, że dzieci tak mają, przepisał leki,którymi internista leczy u dziecka kaszel i stwierdził,że po nich wszystko będzie już dobrze. Niestety nie zauważył,że dziecko ma ogromnego migdała, który uniemożliwia mu oddychanie przez nos, przez co buzia jest stale otwarta i cofa się szczęka, na szczęście zdiagnozował to doktor Mierzwa. Dlatego oczywiście nie polecam doktora, moim zdaniem to rutyniarz, może kiedyś był dobrym specjalistą, ale teraz traktuje ludzi przedmiotowo