dr n. med. Stanisław Żyłka

3,6
3,7
3,7
3,9

Witam Baardzo odjechany facet, jak mnie ciął na onkologi (3cia operacja na polipy) śpiewał sobie piosenki. Miałam znieczulenie miejscowe:) Jest rutyniarzem. Kolejny lekarz który mi nie pomógł. Przez kilka lat miałam zapalenie zatok ciągłe bóle głowy i ciągle te same diagnozy lekarzy. Krzywa przegroda, polipy itd. Przegrodę wyprostowali w Krakowie usunęli polipy; w sumie 3 operacje i po każdej powrót do zapalenia zatok. Pomógł dopiero lekarz z Krakowa dr Kozok, inkasując jednak za laserową endoskopową operację zatok 12tyś zł. Mam spokój już drugi rok odpukać. Moje odczucia są następujące. W ...

Witam
Baardzo odjechany facet, jak mnie ciął na onkologi (3cia operacja na polipy) śpiewał sobie piosenki. Miałam znieczulenie miejscowe:) Jest rutyniarzem. Kolejny lekarz który mi nie pomógł. Przez kilka lat miałam zapalenie zatok ciągłe bóle głowy i ciągle te same diagnozy lekarzy. Krzywa przegroda, polipy itd. Przegrodę wyprostowali w Krakowie usunęli polipy; w sumie 3 operacje i po każdej powrót do zapalenia zatok. Pomógł dopiero lekarz z Krakowa dr Kozok, inkasując jednak za laserową endoskopową operację zatok 12tyś zł. Mam spokój już drugi rok odpukać. Moje odczucia są następujące. W Polsce bardzo kiepsko diagnozowane są problemy zatok. Rozmawiając z osobami które leczyły zatoki we Włoszech dowiedziałam się że każdy lekarz laryngolog w prywatnym gabinecie posiada endoskop i przy pierwszej wizycie jest w stanie stwierdzić to co lekarze w Polsce po kilku latach diagnoz w przychodniach i szpitalach NFZ. Żenada!!! 3 razy cierpiałam po operacjach nosa a Kozok stwierdził po krótkich oględzinach że miałam usunięte polipy które były widoczne gołym okiem. Nikt nie wpadł na to że polipy były również głębiej...Szkoda pisać... Pozdrawiam wszystkich z problemami zatok i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Nie polecam, gabinet prywatny to średniowiecze, badanie średniowiecze, brud, kurz, pajęczyny, brak higieny, sterylnosci, brak rękawiczek przy badaniu, brak fartucha, narzedzia do badania pogrzewa zapalniczka, ochyda...

wspaniały lekarz,gorąco polecam kto ma problemy zdrowotne laryngologiczne jedyny jakiego spotkałam z tak wysoką kulturą osobistą

Pan Doktor oczywiście miły i tu chyba kończą się jego zalety, nie bardzo wiedział jak rozmawiać z dzieckiem, dziecko się go bało i płakało przy badaniu. Poszłam na wizytę bo mały chrapie i ma bardzo długie bezdechy a ponadto często choruje.Pan doktor stwierdził,że wszystko jest w porządku, że dzieci tak mają, przepisał leki,którymi internista leczy u dziecka kaszel i stwierdził,że po nich wszystko będzie już dobrze. Niestety nie zauważył,że dziecko ma ogromnego migdała, który uniemożliwia mu oddychanie przez nos, przez co buzia jest stale otwarta i cofa się szczęka, na szczęście zdiagnozował to doktor Mierzwa. Dlatego oczywiście nie polecam doktora, moim zdaniem to rutyniarz, może kiedyś był dobrym specjalistą, ale teraz traktuje ludzi przedmiotowo

Fachowiec, specjalista, jeden z najlepszych w swojej branży. Uratował mi życie szybką diagnozą i operacją ropniaka okołomigdałkowego. Polecam.

Wspaniały lekarz o nieprzeciętnych kwalifikacjach, doskonały fachowiec, godzien zaufania. Moja rodzina od dwóch pokoleń korzysta z Jego fachowej pomocy. Mam do Niego bezgraniczne zaufanie, Zawsze uśmiechnięty, bezpośredni, z doskonałym kontaktem. Po prostu wybitny specjalista, godzien polecenia.

Lekarz jest naprawdę z prawdziwego zdarzenia zna się na tym co mówi mógłby być bardziej uprzejmy ale jak na lekarza to i tak umie przepraszać pacjentów.

lekarz zdecydowny , komunikatywny ,w moim przpadku trafna diagnoza i skuteczna metoda leczenia

Wspaniały lekarz, swietne podejscie do pacjentów, pełny profesjonalizm.Bardzo dobry lekarz gorąco polecam wszystkim. Kinga.

Kinga.

Wspaniały lekarz,specjalista, oddany w swojej pracy pacjentowi,swoim podejściem napawa optymizmem chorego.