dr n. med. Stanisław Żyłka

Laryngolog

Witam Baardzo odjechany facet, jak mnie ciął na onkologi (3cia operacja na polipy) śpiewał sobie piosenki. Miałam znieczulenie miejscowe:) Jest rutyniarzem. Kolejny lekarz który mi nie pomógł. Przez kilka lat miałam zapalenie zatok ciągłe bóle głowy i ciągle te same diagnozy lekarzy. Krzywa przegroda, polipy itd. Przegrodę wyprostowali w Krakowie usunęli polipy; w sumie 3 operacje i po każdej powrót do zapalenia zatok. Pomógł dopiero lekarz z Krakowa dr Kozok, inkasując jednak za laserową endoskopową operację zatok 12tyś zł. Mam spokój już drugi rok odpukać. Moje odczucia są następujące. W ...

Witam
Baardzo odjechany facet, jak mnie ciął na onkologi (3cia operacja na polipy) śpiewał sobie piosenki. Miałam znieczulenie miejscowe:) Jest rutyniarzem. Kolejny lekarz który mi nie pomógł. Przez kilka lat miałam zapalenie zatok ciągłe bóle głowy i ciągle te same diagnozy lekarzy. Krzywa przegroda, polipy itd. Przegrodę wyprostowali w Krakowie usunęli polipy; w sumie 3 operacje i po każdej powrót do zapalenia zatok. Pomógł dopiero lekarz z Krakowa dr Kozok, inkasując jednak za laserową endoskopową operację zatok 12tyś zł. Mam spokój już drugi rok odpukać. Moje odczucia są następujące. W Polsce bardzo kiepsko diagnozowane są problemy zatok. Rozmawiając z osobami które leczyły zatoki we Włoszech dowiedziałam się że każdy lekarz laryngolog w prywatnym gabinecie posiada endoskop i przy pierwszej wizycie jest w stanie stwierdzić to co lekarze w Polsce po kilku latach diagnoz w przychodniach i szpitalach NFZ. Żenada!!! 3 razy cierpiałam po operacjach nosa a Kozok stwierdził po krótkich oględzinach że miałam usunięte polipy które były widoczne gołym okiem. Nikt nie wpadł na to że polipy były również głębiej...Szkoda pisać... Pozdrawiam wszystkich z problemami zatok i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Wspaniały lekarz, swietne podejscie do pacjentów, pełny profesjonalizm.Bardzo dobry lekarz gorąco polecam wszystkim. Kinga.

Kinga.

świetny lekarz i fachowiec byłem operowany przez pana doktora wykonał więcej niż mi mówiono że da się z operować.Zbyszek

Wspaniały lekarz,specjalista, oddany w swojej pracy pacjentowi,swoim podejściem napawa optymizmem chorego.

Bardzo uprzejmy, godny polecenia specjalista

Bardzo uprzejmy, godny polecenia specjalista

Świetny lekarz, przede wszystkim bardzo kompetentny, szczery, mówi jak jest. Przy okazji sympatyczny i optymistycznie nastawiony

Witam Mam nadzieję, że tylko ja miałam tak nieprzyjemne spotkanie na wizycie z NFZ. Zgłosiłam się do lekarza pierwszy raz przypisana w rejestracji, ponieważ było wolne miejsce. Na wizytę czekałam ok. 1,5 miesiąca. W gabinecie usłyszałam, że powinnam się zgłosić do laryngologa. Przewlekłe zapalenie zatok zlecił leczyć u lekarza ogólnego. W gabinecie byłam ok. 3 min. Moje odczucia - strata czasu i skierowania do specjalisty. Czytelniku, proszę o wyciągnięcie wniosków. Zdecydowanie nie polecam. Rozczarowana pacjentka z NFZ

Witam
Rozczarowana pacjentka z NFZ

Pełny profesjonalizm, ale droga wizyta, oraz przepisał mi bardzo drogie leki. Eh trzeba być bogaczem żeby chorować na uszy w Polsce. ^^ POLECAM bardzo miły i dobry lekarz.

POLECAM bardzo miły i dobry lekarz.

Wspaniały lekarz, wspaniały chirurg, zawsze optymistycznie nastawiony, zawsze uśmiechnięty, oddany pracy i pacjentom.

Wspaniały, oddany lekarz z olbrzymią wiedzą i umiejetnościami - wszystkim gorąco polecam