lekarz Stanisława Biłasz-Wójtowicz

Jestem po kolejnej wizycie u Pani doktor. Zdecydowanie polecam. Jest kompetentna, miła a wizyta przebiega bez pośpiechu.

Wyjątkowo nieprofesjonalna lekarka. Badanie okulistyczne trwało 3 minuty i zakończyło się diagnozą która została wręcz wyśmiana w prywatnej klinice gdzie podjąłem się profesjonalnego diagnosty i gdzie pełna diagnoza trwała 3 godziny na 7 różnych komputerowych maszynach. Pani orzekła wobec mnie brak widzenia stereokopowego a w prywatnej klinice powiedziano mi, że oczy mam w pełni zdrowe tylko lewe oko ma wadę 0,25 jest słabsze przez to, że jest mniej używane i stąd niedowidzenie.

Po urazie oka (mechanicznym). Pani "doktor" nie przyjęła mnie, twierdząc że pracuje do 14,00 a jest już 13,45 i ma jeszcze dużo papierkowej roboty. Po zapytaniu czy przy takim wypadku jak mój ma obowiązek pomocy, stwierdziła że tak! Lecz miałem na wizytę czas od 8,00 rano. Cała dyskusja trwała tyle czasu, co obejrzenie oka i ewentualną diagnozę. Czy w tym kraju pracuje jakiś lekarz z powołania? Ta Pani na pewno do nich nie należy! Niestety jesteśmy na nich skazani. Życzę Pani Stanisławie Biłasz-Wójtowicz takiego samego potraktowania wszędzie gdzie będzie potrzebować pomocy.