lekarz Stanisława Kaminiarz

Laryngolog, Alergolog

2,5
1,5

Moja wizyta u lekarki była bardzo dziwna. Po rozwiązaniu tomu krzyżówek i wpuszczeniu wszystkich bardziej uprzywilejowanych pacjentów (3 godziny!). Okazało się, że cierpię na wiele chorób, których leczenie i diagnoza nie są refundowane. Lekarka ta zaleciła bardzo kosztowne testy, które dziwnym zbiegem okoliczności można zrobić u niej prywatnie. Efektem mojej wizyty nie była wcale pomoc na moje dolegliwości, tylko próba przekonania mnie do wykonania bardzo drogich testów, które nie są refundowane, a wykonwywane prwyatnie przez tę lekarkę. Można odnieść wrażenie że chodzi tylko o pieniądze i wizytę prywatną. Już nigdy ...

Można odnieść wrażenie że chodzi tylko o pieniądze i wizytę prywatną. Już nigdy tam nie pójdę gdyż chcę pozostać w zdrowiu i bogactwie.

Pani bardzo uprzejma, ale każda wizyta w poczekalni to min. 2-3 godziny! Bo pani doktor przyjmuje znajomych bocznymi drzwiami. Jednego razu przez 1,5 godz. przyjęła tylko 2 pacjentów z poczekalni to poprostu skandal a ja z dzieckiem które mało po ścianach nie łaziło z nudów. Poza tym zrobiła nam testy w ramach funduszu więc nie narzekam. Decyzja należy do państwa

Pani doktor całej naszej rodzinie zaleciła super drogie testy pokarmowe. Okazały się absolutna bzdura. Wyłudzanie pieniędzy od naiwnych pacjentów.

UWAGA OSZUSTKA!!! piszę te słowa z pełną odpowiedzialnością,pani dr perfidnie okłamywała mnie i oszukała(zrobiła mi testy za które zapłaciłam 1500 zł)wmówiła mi alergię pokarmową,przez 6 m-cy żyłam o kilku produktach ,co przyczniło sie do mojego prawie wycieńczenia.oczywiście test okazały sie brdnią kłamstw.sprawę zgłosiłam do OIL która ukarała pania "doktor".Ostżegam jeszcze raz przed kontaktem z tą pania

UWAGA OSZUSTKA!!!