lekarz Stanisława Sadkiewicz

Pani Sadkiewicz zachowywała sie skandalicznie. Krzyczała, wydawała komendy, odzywała sie w sposób niegrzeczny. W pewnym momencie zaczeła krzyczeć żeby nie mówić do niej w czasie jak pisze na komputerze bo nie jest w stanie pracować. W momencie kiedy zwróciłam jej uwagę, żeby nie krzyczała na mnie (wzięłam wtedy akurat telefon do ręki) - krzyknęła żeby jej nie nagrywac - chyba musiała miec już wczesniej taki przypadek - przy takim zachowaniu nie dziwię sie bo szczerze należalo nagrać takie zachowanie - byłoby wspaniałą podkładką pod skarge którą mam zamiar napisać bo było to zachowanie skandaliczne nie tylko dla lekarza ale normalnie dla człowieka! Wstyd!

Pani Doktor jest bardzo nie przyjemna nie potrafi rozmawiać z pacjentem nie umie się skupić nie zna podstawowej obsługi komputera obraziła moją mamę zmieniła podejście do pacjenta kiedy dowiedziała się iż wizyta jest zapłacona a nie refundowana jestem bardzo nie zadowolony z wizyty