lekarz Stanisława Sekścińska-Wyjatek

Pani Stanisława Sekścińska-Wyjatek reprezentuje godnie zawód lekarza. Jest ona w istocie wyjątkiem wśród kolegów po fachu. Udzieliła mi profesjonalnej wizyty w przychodni w Gnieźnie przy ul. Jeziornej 13a na nfz, w ramach pomocy doraźnej. Zostałam przyjęta błyskawicznie, z opuchniętą lewą stopą. Pani doktor od razu zdiagnozowała przyczynę mojej dolegliwości t.j. modzele i wypisała skierowanie do chirurga. Cierpliwie mnie wysłuchała i przekazała do gabinetu zabiegowego, gdzie otrzymałam pomoc w postaci bandarzy i gazy na obolałe stopy. Droga Pani Stanisławo, i stwierdzam to z całym przekonaniem i dumą jako pacjentka oraz Obywatelka ...

postaci bandarzy i gazy na obolałe stopy.
Droga Pani Stanisławo, i stwierdzam to z całym przekonaniem i dumą jako pacjentka oraz Obywatelka Rzeczpospolitej Polskiej, że

słynna sentencja hipokratesa: "salus aegroti suprema lex" jest przez Panią realizowana. Tak trzymać Pani Doktor.

Wszystkich pacjentów zainteresowanych fachową i ludzką opieką lekarską odsyłam do Pani Stanisławy Sekścińskiej-Wyjątek.
Pozdrawiam. Jowita.

*salus aegroti suprema lex (język łaciński)
znaczenia:
sentencja łacińska