Lekarze Starogard Gdański

- 305 lekarzy

lekarz Rafał Putrym

Laryngolog

liczba opinii: 12

Pomorskie Centrum Traumatologii
Hallera 21
80-803 Starogard Gdański

Średnia ocen: 4,1/5
Mnie nie przelytal doslownie o nic zajrzal do gardla nie dotykajac patyczkiem nawet jezyka a badanie nosa (zatok)wygladalo podobnie mowilam ze mam problemy z polykaniem czuje zly stan zatok o nic nie zapytal byle jak zbadal i antybiotyk gdzie podkreslalam problemy z polykaniem tabletek (mial obowiazek dac w plynnej postaci)dobry byl chyna 10 lat temu.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Tomasz Chabowski

Stomatolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Bohaterów Monte Cassino 10
83-200 Starogard Gdański

Średnia ocen: 4,0/5
Leczyłam zęby u tego stomatologa przez około 10 lat. Pewnego razu nie mogłam umówić się prędko na wizytę i poszłam do innego stomatologa, który na początek zlecił RTG panoramiczny. Okazało się, że wszystkie zęby leczone kanałowo przez doktora Chabowskiego kwalifikowały się do powtórnego leczenia, kanały były nie do końca wypełnione, przez co tworzyły się zmiany przy korzeniach. Nawet zwykłe plomby były wg mojego nowego stomatologa kanciaste na zdjęciu rtg, rozszczelnione. ...
Opinia dodana przez: D.

Andrzej Mateńko

Stomatolog

liczba opinii: 11

Medpharma

83-200 Starogard Gdański

Średnia ocen: 4,6/5
Dramat ! Zostawiłam kupę kasy, źle wyrwany ząb, do samej kości ból niemiłosierny, drugi ząb styk między 4 a 5 źle zrobiony.. łącznie 1500zl wydane na dwa zęby z czego teraz muszę to wszystko doprowadzić do porządku i inny stomatolog na nowo mi to poprawia, czyli dalsze wydawanie pieniędzy... Ze zwykłą plombą może sobie poradzi..ale napewno już nigdy nie zaryzykuję..najgorszy stomatolog jaki mi się trafił w życiu... Co do reszty ...
Opinia dodana przez: Anonim

Robert Wierzba

Chirurg ogólny

liczba opinii: 11

Gabinet

Starogard Gdański

Średnia ocen: 4,3/5
Lekarz, który w sposób ludzki podchodzi do swoich pacjentów! Poświęca całą swoją uwagę, tłumaczy, odpowiada na pytania, wątpliwości, zapamiętuje twarze i nazwiska, a to wszystko obok rzetelnego i bardzo sprawnego wypełniania swoich lekarskich obowiązków. Nawet mimo natłoku obowiązków potrafi poświęcić tyle czasu, żeby pacjent wyszedł zadowolony z gabinetu. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Tomasz Leśniewski

Pediatra

liczba opinii: 10

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Średnia ocen: 2,6/5
Zdarzenie z 10.02.2012.
Ok. godz. 13.45 dzwonimy do Medyka z prośbą o przyjęcie naszych dzieci do zbadania,gdyż jedno i drugie ma od poprzedniego wieczoru gorączkę(starszy 3,5-latek 38,5st.,młodsza roczna 40st.,środki na zbicie nic nie pomogły). Pani z recepcji informuje nas,że mimo iż nie jesteśmy zarejestrowani,lekarz na pewno nas przyjmie,a sprawę dodatkowo miał ułatwiać fakt,że do pediatry nie było żadnych pacjentów.
Przyjeżdżamy zatem ok.14.00 i po zameldowaniu się w recepcji idziemy pod ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Urszula Rocławska

Pediatra

liczba opinii: 9

Gabinet

Starogard Gdański

Średnia ocen: 5,0/5
super pani doktor, często poświęca swój wolny czas, żeby przyjąć pacjentów, moje chłopaki ją uwielbiają i choroby dla nas nie straszne
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Ireneusz Marciniak

Gastroenterolog

liczba opinii: 9

ROKMED
Rycerska 5
83-200 Starogard Gdański

Średnia ocen: 4,5/5
Choruję na chorobę wrzodziejącą jelita grubego od około 19 lat.Dzięki panu doktorowi po prostu żyję.To jest fachowiec najwyższej klasy i nie wyciąga pieniędzy jak inni utytułowani i bez pojęcia lekarze .Posłałam też moją córkę i też jej pomógł.Wszystkim którym mogę polecam bo warto.Ci z Dortmundu może by parę wykładów i praktyk odbyli u pana Dr.Marciniaka .Kto nie przeszedł tylu lekarzy z wielkimi tytułami zanim trafiłam do pana doktora Marciniaka niech ...
Opinia dodana przez: Jolanta

Mirosław Dębski

Stomatolog

liczba opinii: 9

Gabinet

Starogard Gdański

Średnia ocen: 4,1/5
Po niefortunnej wizycie w pewnej starogardzkiej "klinice" dr Dębski był dla mojej szczęki ukojeniem i wybawieniem. Bardzo miły człowiek, profesjonalnie bez pośpiechu przeprowadzone leczenie, odpowiednia cena.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Irmina Cuszyńska-Kruk

Ginekolog położnik

liczba opinii: 9

Gabinet
Skłodowskiej-Curie 9a
83-200 Starogard Gdański

Średnia ocen: 3,5/5
Najlepsza Pani doktor, jaką mogłam sobie wymarzyć. Prowadziła obydwie moje ciąże, bardzo rzetelnie i kompetentnie. Uprzejma, miła, z dużą empatią.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marian Polaszewski

Ginekolog położnik

liczba opinii: 9

Gabinet
Skalskiego 12
83-200 Starogard Gdański

Średnia ocen: 3,4/5
Uwazam tego Pana za Gbura. Podejscie do pacjentki poniżej krytyki. Na zadawane pytania odpowiada wymijająco lub wcale. Potrafi również wypowiedzieć jakiś żart po którym nie wiadomo czy się smiać. Gdy pytam o możliwe problemy nie potrafi nic wyjaśnić i robi zdziwioną minę "po co takie pytania?" Zdecydowanie nie polecam. Zdecydowanie brak dobrego wychowania i taktu. Co do wiedzy...może coś wie ale nie potrafi wytłumaczyć, wyjaśnić. Nie potrafię temu Panu zaufać.
Opinia dodana przez: Weronika


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat