Lekarze Starogard Gdański

Flebolog

Poradnia Flebologiczna
Partyzantów 27
80-254 Wrzeszcz, Starogard Gdański

na razie nie wiem, czy do końca spełnią się moje oczekiwania ponieważ jestem bezpośrednio po zabiegu. Ale, super kontakt z lekarzem, fachowość i bardzo bardzo duża cierpliwość... Potrafi bez zniecierpliwienia odpowiadać, na niekończące się pytania i wątpliwości pacjenta. Zabieg bezbolesny, a przeprowadzony bez znieczulenia. Bardzo się bałam, ale naprawdę nie ma potrzeby się bać. teraz czekam kilka miesięcy na efekty. Wierzę, że będzie dobrze. Napiszę jeszcze za jakiś czas.... Pozdrawiam.

lekarz Elżbieta Węglewska

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Pani dr bardzo miła. Poświęca dużo czasu na pacjenta- a byłam z dzieckiem nie prywatnie a na kasę chorych. Umie wysłuchać i stara się pomóc małym pacjentom i ich mamom. Polecam!

lekarz Katarzyna Machalica-Putrym

Dermatolog

Starogard Gdański

Wyleczyła mnie na jakiś czas, niestety poświęca mało czasu ale to przez to, że ma bardzo dużo pacjentów. Mogę polecić :)

lekarz Barbara Leonowicz-Jastrząbek

Internista, Diabetolog

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

U pani doktor byłam trzykrotnie, ponieważ wykryto u mnie cukrzycę ciążową. Pierwsza wizyta była bardzo krótka i sprowadzała się jedynie do wypełnienia formalności i szybkiego badania internistycznego. Nie było to dla mnie problemem, bo myślałam, że najpierw muszę zacząć regularnie mierzyć cukier, żeby pani doktor mogła mi pomóc.
Niestety na kolejnej wizycie, która była jeszcze krótsza niż pierwsza, pani doktor była bardzo niezadowolona, że mierzę cukier po każdym posiłku. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Katarzyna Dzieło-Cierpiał

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam a nawet zdecydowanie odradzam tą doktor. Szkoda czasu i zdrowia na wizytę u tej Pani. Omijajcie szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański

Poznałem Pana doktora Krzysztofa Klawonn podczas kwalifikacji do zabiegu operacyjnego w Wejherowskim szpitalu. Byłem w ciężkiej sytuacji ponieważ miałem poza sobą dwie nieudane operacie wszczepienia endoprotezy prawego stawu kolanowego. Po rozmowie z Panem doktorem wstąpiła we mnie nadzieja, że teraz będzie dobrze. Pomimo, że jestem twardzielem, do oczu napłynęły mi łzy. Pan Klawonn jest bardzo miłym człowiekiem. Wydawało mi się, że rozmawiam z przyjacielem. Wyznaczył termin operacji za 4 miesiące. ...
Opinia dodana przez: Romuald

lekarz Przemysław Szulc

Okulista

Św.Jana

83-200 Starogard Gdański

Podczas wizyty, która trwała ok. 3 minut lekarz odpowiadał wyłącznie na moje pytania. Zdecydowanie nie polecam.

lekarz Ryszard Mrozik

Anestezjolog

MEDPHARMA

83-200 Starogard Gdański

Podchodzi do pacjenta kompleksowo.Jest skromny, POTRAFI SŁUCHAĆ i jak mało który lekarz jest otwarty na to, co sugeruje pacjent. BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: Mariusz1959

lekarz Zbigniew Ciosek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
83-200 Starogard Gdański

Ten lekarz jest FENOMENALNY w tym co robi. Prawdziwy profesjonalista, z którego jestem bardzo zadowolony :)
Opinia dodana przez: Filip

Bartek Rawski

RTG

Centrum Medyczne

Starogard Gdański

Bardzo dobry fachowiec! Poswieca duzo pacjentowi czasu, tlumaczac komleksowo i rzetelnie badanie oraz wszysko z nim zwiazane, na ktore zostalam skierowana do dokttora. Bardzo uprzejmy i mily, co sprawia ze strach wystepujacy przed wizytq w gabinecie mija!!! Polecam tego radiologa ! Oby wszyscy medycy zwiasani z nasza sluzba zdrowia byli tacy.