lekarz Stefan Głosz

Popieram jak najbardziej zamieszczone tutaj wypowiedzi na temat Pana Głosza , leczy mnie już parę lat w poradni w Paniówkach i muszę przyznać rację zamieszczonym opiniom , jest moim lekarzem od momentu gdy skończyłem 18 lat . Jest to lekarz który potrafi wysłuchać pacjenta i pokierować pacjentem szczególne jeśli ma się bardzo oporne na leczenie nadciśnienie tętnicze . Bardzo miły i sympatyczny lekarz co rzadko się spotyka w obecnych czasach w publicznej służbie zdrowia . Pozdrawiam i polecam .

Pozdrawiam i polecam .

Pan dr. Stefan to bardzo dobry lekarz pod każdym względem , pomimo mojego młodego wieku zachorowałem i w związku z moją chorobą muszę stale zażywać leki , pan dr. Głosz zawsze służy pomocą , doradzi , skieruje na odpowiednie konsultacje , na wizycie zawsze dokładnie zbada pacjenta , zmierzy ciśnienie , porozmawia . Przyjmuje w Poradni w Paniówkach , stara się pomóc w chorobie .

dobry lekarz. podchodzi do pacjenta indywidualnie i z uprzejmością

dobry lekarz. podchodzi do pacjenta indywidualnie i z uprzejmością