lekarz Stefan Jakubiec

2,7
2,9
2,7
2,6

Doktor S. Jakubiec leczy mnie i moją rodzinę od kilku lat i uważam ,że jest jednym z lepszych internistów.Moja Mama właśnie jemu zawdzięcza ustabilizowanie wysokiego ciśnienia i poziomu cukru.Polecam.

przyszlam z problemem do tego lekarza a on zwyczajnie sie rozdarl na mnie i opuscilam gabinet.to jest lekarz,masakra,nie polecam nikomu

Zawsze konkretny ik0mpetentny życzliwy dla pacjenta więcej takich lekarzy polecam kazdemu,kto sie chce wyleczć

Nie wiem czego oczekujecie od gościa? Że bedzie wszystkich głaskał i przytulał obiecując wszystkim cudowne ozdrowienie? W moim przypadku konkretny rzeczowy,wykazuje duże zainteresowanie.Jest uprzejmy nie oszczędza czasu na pacjenta.Zawsze można do niego podejść i popytać.Ja Osobiście polecam i mam nadzieję że więcej będzie takich ludzi jak on.Mam małopłytkowość wiec na oddziale widział mnie już wiele razy.

W ogóle nic nie dowiedziałam się na temat celu zabiegu i dlaczego chirurgicznie a nie np. laserowo, nic nie wspomniał o wynikach i nawet nie wiem czy mam się po nie zgłosić. Nie zbyt miło wspominam i już chyba drugi raz się nie zdecyduję na tego specjalistę??lekarza.

Podzielam wcześniejszą opinię. Pełny luzak. Aby czas zleciał na dużurze i na ryby !! Dziwię się że szpital wojewódzki w Bielsku-Białej zatrudnia takich lekarzy. Zresztą to nie wyjątek w tej placówce. Ostatnio znajony ze złamaniem ręki był potraktowany na izbie przyjęć w sposób skandaliczny,ale to inny temat. Warto by dyrekcja szpitala bardziej zainteresowała się swoimi kadrami.

Lekarz na I-szym oddziale wewnętrznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Nieodpowiedzialny ,arogancki w stosunku do pacjenta , wyśmiewny, niekompetentny. Zdecydowanie niepolecam !!! UWAGA !!!! TEGO LEKARZA NALEŻY SIĘ BAĆ !!!! MOŻE ZROBIĆ KRZYWDĘ !!!

Lekarz na I-szym oddziale wewnętrznym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.
Nieodpowiedzialny ,arogancki w stosunku do pacjenta , wyśmiewny,
niekompetentny. Zdecydowanie niepolecam !!!
UWAGA !!!!
TEGO LEKARZA NALEŻY SIĘ BAĆ !!!!
MOŻE ZROBIĆ KRZYWDĘ !!!