dr n. med. Stefan Maciak

Radiolog, USG

Dr Stefan Maciak jest doskonałym lekarzem specjalistą-radiologiem. Ukończył dwa fakultety i wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w swojej pracy. Wyjątkowo życzliwy dla pacjentów, kontakt: lekarz:-pacjent jest dla Niego ważny i poświęca mu dużo czasu. Znam Go od dość dawna, gdyż był kiedyś moim studentem, z którym mogłem swobodnie rozmawiać na temat, który ja prowadziłem. Mam wielu takich swoich "uczniów" i On należy do grona takich właśnie lekarzy. Z ogromną przyjemnością polecam Jego lekarskie usługi wszystkim pacjentom. Prof. med. BZ

Prof. med. BZ

Wzbudza zaufanie. Polecany również przez najlepszych lekarzy. Zawsze posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

polecam każdemu ,wspaniały lekarz ,bardzo dokładny ,perfekcjonista w każdym calu ,aby takich lekarzy godnych zaufania było więcej .

Lekarz w pełni kompetentny,uprzejmy, godny zaufania.Jedynie recepcjonistka ,jak zauważyli moi przedmówcy,nie wypełnia swoich obowiązków w odpowiedni sposób jednym słowem nie jest wizytówką tej pracowni.

Gdyby wszyscy wykonywali swój zawód tak jak dr Maciak moja żona, tata na pewno by jeszcze żyli. Od razu zdiagnozował to czego inni nie potrafili lub diagnozowali błędnie. Poleca na prawdę najlepszych fachowców. Po tym co w życiu przeszedłem Jestem za likwidacja NFZ!!! Za 5000 zł rocznie prywatnie miałbym pełną diagnostykę a na NFZ nie dożyje się badania. Przykra rzeczywistość

Polecam super ! Korzystamy z usług Pana dr Maciaka ja i moja rodzina.Pełne zaufanie.

Lekarz w pełni kompetentny.Z fantastycznym podejściem do pacjenta.Polecam z całą odpowiedzialnością.Pozostali lekarze również bez cienia zarzutu . Recepcjonistka rzeczywiście ,jak zauważyli moi przedmówcy,nie wypełnia swoich obowiązków w odpowiedni sposób.Nie panuje nad ilością pacjentów,ma problem z obsługą komputera i do tego dzwoniące telefony....Tutaj duuuuuży minus.

tak dobrze stawiał diagnozę że jest pacjentka jest zdrowa .A rak był w zaawansowanym stadium .

Jestem bardzo zadowolona z podejscia zarowno do mojej corki, ktora badal, jak i do mnie.Bardzo mily, z klasa, spokojny, rozwial wszystkie moje watpliwosci i niepokoje co do stanu zdrowia corki.Polecam

Jeśli chodzi o Pana doktora to polecam , ale moje poważne zastrzeżenia mam do pani w rejestracji. Osoba ta jest nieuprzejma i niekompetentna. Sądzę , że lekarz tej klasy powinien jako wizytówkę swojego gabinetu zatrudnić osobę miłą i fachową. Pani kilka razy prawie rzucała słuchawką. To skandal. Mam nadzieję, że ta osoba zniknie przed moją kolejną wizytą.