dr n. med. Stefan Maciak

Radiolog, USG

3,9

Dr Stefan Maciak jest doskonałym lekarzem specjalistą-radiologiem. Ukończył dwa fakultety i wiedzę tam zdobytą wykorzystuje w swojej pracy. Wyjątkowo życzliwy dla pacjentów, kontakt: lekarz:-pacjent jest dla Niego ważny i poświęca mu dużo czasu. Znam Go od dość dawna, gdyż był kiedyś moim studentem, z którym mogłem swobodnie rozmawiać na temat, który ja prowadziłem. Mam wielu takich swoich "uczniów" i On należy do grona takich właśnie lekarzy. Z ogromną przyjemnością polecam Jego lekarskie usługi wszystkim pacjentom. Prof. med. BZ

Prof. med. BZ

Gdyby wszyscy wykonywali swój zawód tak jak dr Maciak moja żona, tata na pewno by jeszcze żyli. Od razu zdiagnozował to czego inni nie potrafili lub diagnozowali błędnie. Poleca na prawdę najlepszych fachowców. Po tym co w życiu przeszedłem Jestem za likwidacja NFZ!!! Za 5000 zł rocznie prywatnie miałbym pełną diagnostykę a na NFZ nie dożyje się badania. Przykra rzeczywistość

Pan doktor jest dobrym lekarzem, zaskoczył mnie gdy oprócz usg szyi (zalecenie laryngologa), zaniepokojony powiększonym węzłem chłonnym dodatkowo sam od siebie wykonał usg innych części ciała pod kątem pozostałych węzłów chłonnych. Potwierdzam - oszczędny w słowach, pacjenta skierował z wynikami usg do lekarza rodzinnego celem dalszej diagnostyki.

Lekarz w pełni kompetentny.Z fantastycznym podejściem do pacjenta.Polecam z całą odpowiedzialnością.Pozostali lekarze również bez cienia zarzutu . Recepcjonistka rzeczywiście ,jak zauważyli moi przedmówcy,nie wypełnia swoich obowiązków w odpowiedni sposób.Nie panuje nad ilością pacjentów,ma problem z obsługą komputera i do tego dzwoniące telefony....Tutaj duuuuuży minus.

polecam każdemu ,wspaniały lekarz ,bardzo dokładny ,perfekcjonista w każdym calu ,aby takich lekarzy godnych zaufania było więcej .

Wzbudza zaufanie. Polecany również przez najlepszych lekarzy. Zawsze posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Polecam super ! Korzystamy z usług Pana dr Maciaka ja i moja rodzina.Pełne zaufanie.

Lekarz w pełni kompetentny,uprzejmy, godny zaufania.Jedynie recepcjonistka ,jak zauważyli moi przedmówcy,nie wypełnia swoich obowiązków w odpowiedni sposób jednym słowem nie jest wizytówką tej pracowni.

Jeśli chodzi o Pana doktora to polecam , ale moje poważne zastrzeżenia mam do pani w rejestracji. Osoba ta jest nieuprzejma i niekompetentna. Sądzę , że lekarz tej klasy powinien jako wizytówkę swojego gabinetu zatrudnić osobę miłą i fachową. Pani kilka razy prawie rzucała słuchawką. To skandal. Mam nadzieję, że ta osoba zniknie przed moją kolejną wizytą.

Doskonały specjalista i życzliwy człowiek, jak pamiętam-od zawsze. "Stara", dobra szkoła, zachowuje właściwy, kulturalny dystans.Nie musi niczego nadrabiać flirtowaniem z pacjentką i aktorstwem fałszywym, z którym coraz częściej można się spotkać.Polecam

Wciąż poszukujesz "Radiolog Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz