lekarz Stefan Madej

Ginekolog położnik, USG

Najlepszy lekarz do jakiego udało mi sie trafic,lecze sie od lat i nie zamieniła bym na innego.Godny polecenia.

Pana Doktora poleciłam mi koleżanka jakieś 20 lat temu. Od tej pory nie wyobrażam sobie wizyty gdzie indziej (kilka razy byłam zmuszona iść na wizytę do innych lekarzy, ale zawsze wracam do Klimontowa). To lekarz z prawdziwego zdarzenia, fachowiec wyposażony w świetny sprzęt, NIE NASTAWIONY NA KASĘ!!! Prowadził moje dwie ciąże. Zawsze podchodzi do problemu spokojnie, zanim wyda diagnozę zrobi badania, zastanowi się, nie przyjmuje pacjentek "w biegu". U pana Doktora leczy się większość żeńskiej części mojej rodziny i jeszcze nikt się nie zawiódł. Polecam wszystkim!

poświęca dużo czasu pacjentowi, jest dokładny i miły, jest godny polecenia

poświęca dużo czasu pacjentowi, jest dokładny i miły, jest godny polecenia

ODRADZAM!!! WAŻNE SĄ TYLKO PIENIĄżki nie pacjent. Chodziłam do niego całą ciąże, a więcej się dowiedziałam po 2 wizytach prenatalnych w Katowicach. Jak musiałam odwołać wizytę to mnie zbeształ ze na moje miejsce mógł mieć inną pacjentke. Jak o coś pytałam to albo tak zakrecił że nie odpowiadał na moje pytania albo mnie beształ ze "taka wykształcona a podstawowych rzeczy nie wie" Przedpotopowy sprzet - usg na którym nic nie widać. A jak przychodzi do płacenia to mówi ze musi zarobić na nowe usg. W internecie wiecej wyczytałam i się dowiedziałam niz od niego. Ostatnia wizyta przed porodem a on nawet nie powiedział kiedy mam do szpitala jechać. ODRADZAM,

Dla mnie guru wśród ginekologów, szkoda tylko, że przyjmuje wyłącznie prywatnie, ale mimo wszystko jego doświadczenie i podejście do pacjentki jest warte tych pieniędzy. POLECAM

bardzo dobry ginekolog, ma b.dobrze wyposażony gabinet w s-cu klimontowie, doświadczenie i misja zawodowa to jego wielkie atuty, tak jak komunikatywność i podejście indywidualne do problemu, dodatkowym - WIELKIM plusem jest to że, ma karty pacjenta, które systematycznie podczas wizyty uzupełnia, co zawsze daje pełen obraz pacjentki, nawet jeśli nie była u niego rok. nie jest drogi!!!!