lekarz Stefan Podesek

Ortopeda

Pan dr Stefan Podesek to wybitny ortopeda i chirurg oraz wspaniały człowiek. Diagnoza schorzeń ustalonych przez Pana doktora w wyniku wywiadu i przeprowadzonych badań w czasie wizyty zostały potwierdzone wykonanym RTG i USG, a przeprowadzone zabiegi operacyjne przywróciły mi całkowitą sprawność kończyny dolnej oraz barku. Dziękuję Bogu, że mogłam być leczona przez szanownego Pana Doktora Podeska, któremu życzę zdrowia i sił w dalszej realizacji wielkiej, odpowiedzialnej pasji (misji) życiowej.

Pan dr Stefan Podesek to wybitny ortopeda i chirurg oraz wspaniały człowiek.

nawet prywatnie,jesli nie masz i tak przyjmie pomoze,kochany czlowiek.dusza a nie lekarz:)nie moze zyc bez tej swojej Gorki:)-to jego oddzial,jego serce.nawet w weekendy nie majac dyzuru i tak wpadnie,ubierze sie w ten swoj kitelek i sprawdzi swoich pacjentow,to jego pasja i milosc,zona powtarza jakby nie pojechal to by spac sie nie polozyl:) jest moim zdaniem nie doceniany.mam nadzieje,ze kiedys my pacjenci,ktorym ratowal nam zycie powszednie pokazemy sile jego geniuszu jako lekarza ale jako tez wspanialego czlowieka.Uwielbiam go:) onni lekarze moga tylko pozazdroscic mu szacunku pacjentow,bo to stanowi o lekarzu:) sto lat nasz wspanialy doktorku:):)

Miałem złamaną nogę w kostce. Dr Podesek składał mi ją operacyjnie. Po dwóch miesiącach nie ma śladu po złamaniu, gdyby nie śruby. Czeka mnie jeszcze tylko pod koniec roku wyciągnięcie śrub. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Kompetentny, uczciwy, rzetelny. Po prostu anioł. Takich lekarzy chyba już nie ma, a szkoda... Tomasz.

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek! Cechuje go wysoka kultura osobista, jest skromny i cierpliwy. Poświęca swoim pacjentom wiele uwagi. Lekarz z powołania!

Bardzo kompetentny Pan Doktor,wszystko wyjasnil,narysowal,wytlumaczy,skierowal na dalsze leczenie inni powinni sie od Pana Podeska uczy, Czlowiek, ktory ma fach w reku, bez. wczesniejszej wiedzy z usg, czy mr, stwierdzil co jest nie tak jak powinno w kolanie, wszyztko sie potwierdzilo. Naprawde wspanialy Ortopeda !

Pan dr.S.Podesek to aniol. Zajmowal sie mna jak corka,bylo widac ze zalezy mu na pacjentach.jest bardzo ale to bardzo mily,uczciwy i oddany swojej pracy.mialam osteotomie szyjki stawu biodrowego i jestem bardzo zadowolona,noga pomalu wraca mi do sprawnosci a ja panu doktorowi jestem bardzo wdzieczna za to ze mi pomogl wrocic do chodzenia. Oby zyl 100 lat!

Takich lekarzy to ze świecą szukać. Szkoda,że dla dyrekcji szpitala "Górka" liczy się tylko kasa a nie fachowość.

LEKARZ PASJONAT, ODDANY PACJENTOM . OBY ŻYŁ 100 LAT WIELKIE DZIĘKI ZA TO CO ROBI. URATOWAŁ MI OBA STAWY BIODROWE, DZISIAJ BIEGAM ,JEŻDZĘ NA ROWERZE ,TAŃCZĘ, PŁYWAM, I CIESZIĘ ŻYCIEM MIMO 68 LAT. wIELKIE UKŁONY DLA PANA DOKTORZE!!!!!!!!

Mogę napisać tylko DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!! Oby każdy lekarz był w połowie taki jak Pan Stefan.

Czy doktor przyjmuję prywatnie? Jeśli tak to proszę o numer kontaktowy i adres miejsca :)

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Busko-Zdrój"?

Szpital Górka

marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTHICUS
Turniejowa 73/2
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
K.Jamróz 1
Por. Sokoła 22