prof. dr hab. n. med. Stefan Pojda

Zgadzam się z poprzednimi opiniami - Profesor to bardzo dobry diagnosta, dostrzega to, czego inni okuliści nie dostrzegają. Może dlatego, że bada bardzo dokładnie i dużo czasu poświęca pojedynczemu pacjentowi. Często poprawia widzenie w przypadkach bardzo poważnych. Wiek Profesora nie gra tu roli, bo jest to tylko wiek metrykalny, ten lekarz jest kompetentny jak mało kto!

Mam bardzo poważne uszkodzenia wzroku, u profesora Pojdy leczę się od dziecka. Najbardziej bawią mnie reakcję innych okulistów np. przy okazji badań okresowych do pracy, gdy to ja im muszę tłumaczyć na czym polegają moje problemy a oni z takim ogromnym zdziwieniem mnie słuchają. To co dla profesora Pojdy jest oczywiste, jasne i zrozumiałe, dla nich jest nowością. Choćby z tego względu z pełną odpowiedzialnością polecam go innym, z resztą wszyscy w mojej rodzinie, którzy mają jakieś problemy ze wzrokiem leczą się u niego. To jest prawdziwy lekarz z powołania!

Bardzo konsekwentnie, podczas wieloetapowego leczenia, doprowadził moje bardzo zniszczone oko do takiego poziomu widzenia, że nie odczuwam tego na co dzień. Dziękuję!

Wspaniały lekarz, operował moje oczy trzy razy, wspaniale widzę i jestem szczęśliwa. A do tego dobry człowiek

Doskonały diagnosta. Bardzo wcześnie wykrył u mnie jaskrę, czego inni okuliści, dokładnie dwóch -wogóle nie zauważyło.

Doskonały fachowiec, z pełną odpowiedzialnością polecam doktora.

Doskonały fachowiec, z pełną odpowiedzialnością polecam doktora.