prof. dr hab. n. med. Stefan Pojda

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super

Witam, Moje dziecko miało 7 lat jak nie było ratunku na jego dolegliwości chodzilsmy od lekarza do lekarz a oni wymyślali cuda na wianku co jeden to inna bajka, w końcu poddali się kazali nam leczyć na własną rekę . Dzięki Profesorowi mój syn zaczął normalnie widzić wystarczyły kropelki za 5 zł. i rozpoznanie choroby.Polecam gorąco.

Witam,
5 zł. i rozpoznanie choroby.Polecam gorąco.

Prof. Pojda to najwspanialszy specjalista. Moją wadę wyregulował 30 lat temu, a teraz wyprowadził wadę u mojego syna z -3 do 0. Dziecko jest pod stałą opieką profesora i jak dotychczas dziecko nie nosi okularów. Prof. ma profesjonalne podejście, jest bardzo sympatycznym człowiekiem i poświęca swoim pacjentom optymalną ilość czasu na badanie. Polecam

Polecam

Po długich spacerach po przychodniach rejonowych i diagnozie pani okulistki że dziecko ma wadę, której nie da się wyleczyć ani skorygować zostały dziecku przepisane okulary "-". Dziecko (4 lata) nie chciało chodzić w okularach, twierdząc że boli ją głowa. Po konsultacji u Profesora okazało się że dziecko są potrzebne okulary ale na "+". Obecnie uważa je jako element niezbędny do życia, a co najważniejsze to wada cały czas się koryguje. Jest to bardzo dobry lekarz z odpowiednim podejściem szczególnie do dzieci. Polecam gorąco

Prof Pojda St. leczy moje córki od 15 i 9 lat, trzech innych okulistów stwierdziło, że musi być operacja. Prof wykluczył operacje- dobrze dobrane okulary i wada się zmniejsza. Mi również URATOWAŁ wzrok, bardzo wcześnie wykrył jaskrę. polecam wszystkim- jest naprawdę najlepszym specjalistą.

Mój wnuczek nareszcie został prawidłowo zdiagnozowany przez Profesora! Nosi okulary bez protestów - zaraz po porannym przebudzeniu sięga po okularki (ma silne szkła) i nie zdejmuje ich przez cały dzień!

Leczę się u niego już od jakichś 15 lat, w wojewódzkiej poradni do walki z niedowidzeniem stwierdzili tylko że już nie będę widział i koniec. Pojda od razu stwierdził że źle mi dobierali okulary, teraz już widzę bardzo dobrze, a wada ciągle mi się zmniejsza.

Doktor Pojda leczy moje dziecko od 4 lat. Jestem bardzo zadowolona. Wspaniały diagnosta i rewelacyjny człowiek. Moja córka go uwielbia. Gorąco polecam wszystkim leczenie u dr Pojdy !!!

to najlepszy okulista,kompetentny lekarz.

to najlepszy okulista,kompetentny lekarz.

Nie znam drugiego tak kompetentnego okulisty jakim jest Doktor Pojda.To sama przyjemność leczyć się u takiego człowieka.Inni okuliści straszyli mnie jaskrą,a Pan doktor po zbadaniu i wywiadzie na temat moich dolegliwości pokiwał tylko głową i powiedział "Dziecko,to tylko źle dobrane okulary są przyczyną Twoich dolegliwości".Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze;-)