lekarz Stefan Polkowski

Odszedł na zawsze ten wspaniały człowiek wielkiego serca.Kochalam go bardzo .Wspaniały lekarz zawsze będzie w mym sercu

świetny lekarz!jako pierwszy skierował mnie na komplet badań dzięki którym mam szansę zajść w ciążę

Bardzo dobry lekarz. Przeczytałam opinie pań, które niestety nie są z niego zadowolone. Bardzo im współczuję. Sądzę, że to jednak nie jest przewagą. Ja miałam ciążę zagrożoną i nie było problemu nigdy z wizytą. Był również przy porodzie. Faktem jest, że jego żona, która zajmuje się rejestracją do sympatycznych osób nie należy, ale sam doktor jest spokojnym człowiekiem i pomaga jak tylko może. Na zdjęcie szwów specjalnie przyjechał, chociaż już miał 'obsłużone' pacjentki.

Prowadził moją ciążę oraz był przy porodzie, byłam z niego bardzo zadowolona.

Prowadził moją ciążę oraz był przy porodzie, byłam z niego bardzo zadowolona.

Zbagatelizował wyniki badań. Moje dziecko urodziło się martwe!!! Wnioski wyciągnijcie sami!!!

Nie polecam! Mimo robionego USG nie zauważył, że moje dziecko nie żyje od 3 tygodni!!!

JEST SUUUUPER LEKARZEM , URATOWAŁ MI CIĄŻĘ, OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY

JEST SUUUUPER LEKARZEM , URATOWAŁ MI CIĄŻĘ, OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY

jestem jego pacjętką od 17 lat i uważam że jest świetny w tym co robi i jak traktuje swoje pacjętki :)oby jak najwięcej takich profesjonalistów ;)

wreszcie spotkałam lekarza któremu mogłam zaufać, za tydzień będę rodzić, już nie boję się. ewa