prof. dr hab. Stefan Sajdak

Ginekolog onkolog

2,9
2,9

Czy profesor jest również jeszcze w szpitalu na Polnej ? Kiedyś był ordynatorem a teraz? Wiem że jest inna pani ordynator

Bardzo dobry ginekolog. Potrafi rozpoznać chorobę oraz dobrać odpowiednie i skuteczne leczenie. Bardzo miły i uczciwy.

Lekarz jest bardzo nieuprzejmy, rzuca bardzo obraźliwymi komentarzami. Wizyta była bardzo nieprzyjemna, czułam się zestresowana, a lekarz wykazał się brakiem profesjonalizmu i rzucał bardzo nieprzyjemnymi żartami. Na wejściu pytania: "ile ma pani dzieci", "ilu ma pani kochanków". Ciągłe komentarze, że dziecko powinnam mieć do 25 roku życia, że kobieta musi mieć do tego czasu pierwsze dziecko. Rzucił tylko okiem na badania, ale kompletnie nie dostałam żadnego feedbacku. Badanie zrobił bardzo drastycznie, boleśnie, nigdy wcześniej nie bolało mnie pobieranie cytologii. Ponadto podczas leżenia na fotelu ginekologicznym, lekarz rozmawiając ze mną dotykał dwuznacznie mojej nogi i zjeżdżał coraz niżej. Do badania piersi kazał mi się rozebrać do naga, wiem, jak wygląda badanie piersi, jednak tutaj wyglądało to bardzo nieprofesjonalnie, bardziej jakby miało to jakiś podtekst. Zgryźliwe komentarze na temat mojego ciała, mojego życia, nie na miejscu. Praktycznie nie mogłam nic powiedzieć, o moich objawach, ponieważ nie dawał mi dojść do słowa. Nie interesowały go moje schorzenia, tylko wciśnięcie mi antykoncepcji na pcos, bo leczyć będziemy przy staraniu się o dziecko. Dał mi leki, które informowałam, że nie działają i właściwie nie dowiedziałam się nic o podłożu mojego bólu. Lekarz stwierdził, że nie można dostać depresji od tabletek antykoncepcyjnych. Wizyta była bardzo chaotyczna, niczego się praktycznie nie dowiedziałam, a nasłuchałam się dziwnych żartów. Brak spódniczki do zasłonięcia się, kończący się papier w toalecie, w której nie ma nawet środków do podmycia się. Nie polecam tego ginekologa, szczególnie wrażliwym kobietom. Brak profesjonalnego podejścia bardzo może skrzywdzić, szczególnie, że lekarz nie zna przeszłości pacjentki i nie wie, z czym każda kobieta może się zmagać, a wizyta u ginekologa powinna być dla pacjentki bezpieczna, ponieważ ktoś może wyjść z jeszcze większą traumą. Ginekolog powinien zachowywać dystans i nie przekraczać granic, które są już nadużyciem swojej pozycji. Nieistotne, ile lekarz może mieć kompetencji, trzeba zachowywać etykę pracy, szczególnie w tak delikatnym zawodzie.

superfachowiec,wysoka kultura,umiarkowane,ba niskie ceny te negatywne wpisy sa nieprawdziwe jezeli chcesz isc na pogaduchy to nie do tego lekarza konkretny szybki precyzyjny dzieki Panu Profesorze zyje moja mama a ja mam Kube D Z I E K U J E Magda M/Swarzedz/

dzieki Panu Profesorze zyje moja mama a ja mam Kube

D Z I E K U J E Magda M/Swarzedz/

Nie polecam! Wizyta upokarzająca! Zamiast usg piersi pan doktor pościskać sobie piersi, nie zrobił usg- a poinformowałam go że mam wiele cyst które należy kontrolować. Kazde badanie robione na szybko, słownictwo lekarza bardzo krępujące. Jestem w szoku... nie polecam!!!!! Taki ktoś nie powinien wogole pracować jako ginekolog.

Tego człowieka nawet nie można nazwać lekarzem. Zwykły ham i prostak. Ale zachowanie to jedno, niestety jako ginekolog onkolog nie potrafi nawet rozpoznać guza, i przerzutow. Mama przyszła do niego ze złymi wynikami wymagającymi natychmiastowej reakcji, a on śmieje się i każe jej przyjść za 2 miesiąc i chemia. Żadnych badań dodatkowych chemia z wejścia. Ale o co Pani chodzi, boi się Pani chemii? Niech się Pani przyzwyczai bo do końca życia tak będzie. Jaki w tym problem? - To jest lekarz? Mama już wcześniej była u niego z wynikami pet i w opisie też były widoczne zmiany a on na to że to nic takiego... Chomika w życiu nie powinien dostać do leczenia, a co dopiero osobę chora na raka. Z daleka od tego człowieka.

bardzo kompetentny,swietny fachowiec,krotki,profesjonalny,szybki i niedrogi.Personel na kierowanym przez Niego Oddziale bez zarzutu,jak w zegarku szwajc.,a do tego pielegniarki mlode i ladne.Gabinet profesora mily,przestronny,b.dobrze wyposazony/bez proszenia:cytologia,badanie piersi,usg,recepty bez oplat!.Polecam

doskonaly fachowiec,szybki i bardzo kompetentny,trafna diagnoza,szybka i bezbledna operacja,oddzial gin 4 wzorowy personel uprzejmy,mily/pielegniarki mlode,ladne/lekarze bez zastrzezen.Profesor jest super fachowcem

Nie polecam prof. Sajdaka, byłam u niego na 2 wizytach. Gdy weszłam na 1 wizytę, zapytał 'faceta masz? dzieci masz?'Byłam zszokowana takim podejściem i tym że zwracał się do mnie na 'ty'. Badanie było bardzo bolesne i niezwykle szybkie! Mam torbiel jajnika i według prof. jedyną dobrą metodą jest operacja! Zapytałam czy to naprawdę koniecznie, a on mnie wyśmiał że boję się szpitala i operacji! Zapytałam o metodę laparoskopową a on powiedział że to nic takiego i że robi się tylko 'dziury w brzuchu'! Gdy wychodziłam z gabinetu zapytał' dużo ich tam jeszcze czeka?' Nie polecam tego lekarza,nie potrafi zrozumieć pacjentki, jej obaw itd. poza tym język którego używa to dno, jest wulgarny i niemiły

nieuprzejmy, wulgarny, niegrzeczny, obrazal mnie swoim zachowaniem a poza tym wysmiewa sie. nie polecam