lekarz Stefan Stefura

Okulista

polecam doktora Stefure Mama po operacji zacmy po roku znowu przestała dobrze widzieć,bylismy u 3 okulistów zmiany okularów nic nie pomogły tylko 800 zł zmarnowane, sasiadka poleciła doktora, od razu wybadał że to znowu zaćma odrosła,umówił do zabiegu zaćmy za 2 tygodnie który wykonał w przychodni na Złotej Jesieni i mama teraz lepiej widzi jak po pierwszej operacji zaćmy, zabieg był na nfz bezpłatnie polecam

polecam doktora Stefure
polecam

wahałem się, sprawdzałem i szukałem, ze znajomymi też rozmawiałem ale nie znali okulisty dla mojej mamy i znalazłem tu dr Stefurę. Mogę powiedzieć na tak i polecić. Dobry fachowiec, rozpoznał schorzenie i mama jest pod kontrolą lekarza, polecam.

Dobry lekarz, można polecić. Ma wiele lat praktyki i tylko trzeba się cieszyć, że stara się też zaistnieć w internecie w XXI wieku. Dobrze wyjaśnia i doradza. Sporo mi wytłumaczył i jestem Panu wdzięczny za pomoc, pozdrawiam Bartek

Pan Doktor stawia diagnozę po wnikliwej obserwacji badań. Jest kompetentny i można Mu zaufać. Cechuje go rzetelność i trafność w ocenie schorzenia. Polecam dr Stefana Stefurę.

Pan Doktor stawia diagnozę po wnikliwej obserwacji badań.
Jest kompetentny i można Mu zaufać.
Cechuje go rzetelność i trafność w ocenie schorzenia.
Polecam dr Stefana Stefurę.

Do Pana Stefury chodzę już ponad 3 lata z powodu plamki , która Panu doktorowi nie daje spokoju.Podejrzenie jaskry więc częste kontrole , badania pola widzenia , badanie cisnienia oka , dna oka. Na wszystko ma czas , patrzy na nowe wyniki , porównuje z poprzednimi. Wysyła na dodatkowe specjalistyczne badania. I wcale nie chodzi o kasę , bo badania specjalistyczne , laserowe na nfz , leczenie na nfz , jedyne badanie , za ktore muszę zapłacić to tomografia oka. Spokojny , zawsze uśmiechnięty , sympatyczny lekarz , jestem zadowolona ,że "czuwa" nad zdrowiem moich oczu. jestem spokojna i zadowolona. Kontroluję się w przychodni w Skawinie.

Doktor, którego można polecić innym. Miły, serdeczny, a przy tym rzeczowy, bardzo solidny i konkretny. Specjalista z dużą wiedzą i empatią. Polecam;-)

Dobry lekarz, zna się bardzo dobrze, potrafi wytlumaczyc chorobe godny polecenia! Zeby takich fachowcow byloo jak najwiecej.

Nie rozumiem krytyki p. Stefury. Mój przypadek był następujący - w piątek dzwonię, że mam pilną potrzebę konsultacji / badania oka, czy jest zatem możliwość umówienia. Pan zaproponował sobotę rano. Wizyta - bardzo przyjemna, wydaje się, że fachowa (doktor "przyłożył się" do problemu - wykonał kilka czynności / zabiegów, ładnie wytłumaczył co się dzieje, zapisał leki). Co ważne - cena konsultacji dość konkurencyjna moim zdaniem. Wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Odnoszę zatem wrażenie, że trochę chyba zależy od podejścia i uprzejmości samego pacjenta... Reasumując - z czystym sumieniem powstawiałem w ankiecie same noty "zdecydowanie tak" oraz "raczej tak". Polecam okulistę.

Ja byłam u niego z dwuletnią córeczką. Wykazał się dużą cierpliwością w stosunku do dziecka, pozwolił pobawić się szkiełkami i latareczką, co na tyle ją ośmieliło, że spokojnie pozwoliła się zbadać. Byłam pod dużym wrażeniem. Sama noszę okulary i od tamtej pory leczę się u tego pana i bardzo sobie chwalę. Komentarze o jego nieuprzejmości bardzo mnie zdziwiły, a może to my oczekujemy, że wchodząc do gabinetu będziemy rozpieszczani i lekarz będzie obchodził się z nami jak z jajkiem?...

Mnie pan doktor b.pomógł,sprawnie usunął mi opiłek z oka i był uprzejmy!!moja mama chodzi do niego od wielu lat na fundusz i umówiła mnie prywatnie.Polecam szybko i fachowo.

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.