lekarz Stefania Karczewska

Słabe podejście do dziecka , Pani ewidentnie wypalona zawodowo powinna zmienić profesje , bo zraża zarówno rodzica do pediatrów i co ważniejsze dziecko do lekarza , opryskliwa , odradzam , kiedyś byłam nią zachwycona ale widać po pandemi komuś przestała praca odpowiadać… lepiej siedzieć i pachnieć skoro rodzic ma sam ustalać dawkę leku dla dziecka , bo tak usłyszałam , ze nie będzie patrzyła w historie choroby… to może od razu pobawię się sama w lekarza na to samo wyjdzie …

Pani doktor była moim lekarzem, a teraz jest mojego synka. Jest kompetentna, miła, z super podejściem zawsze wysłucha i doradzi kazdy problem rozwiaze . Nie zamienila bym pani dr w zyciu na innego lekarza :) polecam!!!!

Najlepszy pediatra pod słońcem ,ufam Pani doktór pod każdym względem ,moje smyki mkną do pani karczewskiej jak do mamy więc świadczy to o jej bardzo dobrym podejściu do dzieci .Jest wspaniałym Pediatra

cudowny czlowiek, kajlepszy pediatra w okolicy, bardzo zaluje ze przeszla do bolszewa , jednak nic ie stanelo na przeszkodzie abym jezdzila tam rowniez-na koniec swiata za nia pojde:))zespol ktory tam pracuje jest grzeczny,mily,cieply i kompetentny, tylko za wzor podac nalezy poradnie w bolszewie

Bardzo uprzejma, z odpowiednim podejściem do dzieci. Mój syn który wcześniej bał się chodzić do lekarza, bardzo chętnie chodzi do tej lekarki. Lekarka nigdy nie zbywa pacjentów. Bardzo polecam

Jest fajna miła :) na pewno lepsza o 100 % od masłowskiej

Jest fajna miła :) na pewno lepsza o 100 % od masłowskiej

Pani dr.była moją pediatrą,teraz jest też mojego synka :)

Pani dr.była moją pediatrą,teraz jest też mojego synka :)

Bardzo dobra lekarka dla mojego dziecka zawsze dobrze dobiera lekarstwa.

Bardzo dobra lekarka dla mojego dziecka zawsze dobrze dobiera lekarstwa.

super pani doktor,chodzimy do niej od 4 lat,zawsze uprzejma,zawsze miła,poleciłam ją znajomym

Co tu duzo pisac!Jest dobrym lekarzem i bardzo polecam!!!!!

Co tu duzo pisac!Jest dobrym lekarzem i bardzo polecam!!!!!