lekarz Stefania Karczewska

Bardzo sympatyczna, uprzejma i komunikatywna pani Doktor. Energiczna i kompetentna. Dzieciaki uwielbiają jej poczucie humoru i otwartość. Zna swoich pacjentów i troszczy sie o nich. Odwiedzała moją siostrę - swoją pacjentkę - w trakcie pobytu w szpitalu i wspierała ją dobrym słowem. Wieloletnie doświadczenie. Polecam!

dr Karczewska jest lekarzem bardzo miłym, uprzejmym a najwazniejsze kompetentnym, podchodzi do małego pacjenta z sercem, wrażliwością i delikatnością, poleceam w 100%.

Do pani dr.Karczewskiej chodzę już 13 lat i nie mogę narzekać.Zawsze uśmiechnięta ma podejście do dzieci.Godna polecenia.

Pani dr Stefania Karczewska ma fantastyczny kontakt z dziećmi, moje od momentu kiedy ją zobaczyły nie chciały iść do innego lekarza. Szczerze polecam wszystkim mamom, które zastanawiają się do jakiego lekarza mają zapisać swoje dzieci.