lekarz Stefania Kolek

Pani doktor jest bardzo uprzejmą i sympatyczną osobą, bardzo byliśmy zadowoleni z faktu iż wyczerpująco opowiedziała o chorobie i sposobie leczenia. Spełniła nasze oczekiwania niestety ceny wizyty nie pamiętam.

Pani doktor jest najmilszym lekarzem jakiego do tej pory poznałam, podejście do małego pacjenta rewelacyjne, moje dzieci uwielbiają do niej przychodzić. Troszeczkę denerwujące jest że mimo rejestracji na godzinę trzeba czasami długo czekać zdarza się nawet godzinne opóźnienie co w przypadku przybycia z małym dzieckiem jest stresujące ponieważ dzieci szybko tracą cierpliwość. Rozumiem że przeciąganie z powodu pacjenta ale Pani doktor przyjmuje poza kolejką przedstawicieli handlowych oraz znajomych...Robi się nerwowa atmosfera i wtedy Pani doktor już nie poświęca dużo czasu nam odczuwa się jak szybko chce nadgonić i zbyć pacjenta. ...

Ale na szczęście nie zdarza się to za każdym razem.