mgr Stella Czerwińska

Logopeda

Polecam Pania Stelle,świetna specjalistka,bardzo mi pomogła a ponadto bardzo uprzejma.

Pani Stella logopeda na 5! Gorąco polecam !

Pani Stella logopeda na 5! Gorąco polecam !

Jest to logopeda godny polecenia. Jestem osobą po wylewie - stan mojej mowy pozostawiał wiele do życzenia, aż do momentu kiedy trafiłam do pani Czerwińskiej. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba - zawsze jest do dyspozycji, kiedy tego potrzebuję.Wiem, że dużo pracy i spotkań mnie czeka, ale są efekty. Moja mowa jest już wyraźna. Polecam panią Czerwińską.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Fantastyczna jako logopeda. Podejście do pacjenta rewelacja - poświęca tyle czasu ile trzeba. Gorąco polecam. Moje oczekiwania spełniła w 101%. Arleta

Arleta

Jest wspaniałym lekarzem.Jest kompetentna, ma dobre podejście do dzieci, przy tym jest bardzo sympatyczna.Potrafi wytłumaczyć na czym polega problem wymowy. Chodzę z dzieckiem do tej pani, mogę z czystym sercem ją polecić. Córka bardzo chętnie i aktywnie uczestniczy w zajęciach. Bardzo szybko dało się zauważyć efekt pracy pani logopedy. Anka

Bardzo polecam Panią Stellę. Jest to osoba bardzo miła, kompetentna a przede wszystkim bardzo skutecznie pomaga w wyleczeniu wady mowy, pokonaniu barier neurologicznych. Polecam. Jest naprawdę dobra w tym co robi - widać logopeda z powołania!