Stomatolog Dziecięcy

Wolny termin: dzisiaj o 14:30. Sprawdź inny.
Stomatolog dziecięcy Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog dziecięcy Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Famildent Centrum Stomatologii
Dożynkowa 13 A/lokal U1
20-152 Lublin

Absolutnie nie polecam! Pani chyba nigdy nie pracowała z dziećmi. Przy umawianiu wizyty prosiłam o dr Janus informując, że to pierwsza wizyta mojej dwulatki u stomatologa. Usłyszałam, że dr nie ma terminów ale dr Gałązka z pewnością sobie poradzi... Już od wejścia zero kontaktu z dzieckiem, a córka nie należy do strachliwych. 3 panie za fotelem rozmawiające ze sobą, po czym córka, przypominam 2-latka usłyszała od 4 pani - p. dr "siadaj na fotel". Usiadłam z nią, próbowałam zagadać wyświetlaną bajką, jednak po pewnym czasie szanowna p. doktor stwierdziła, że wyłączy bajkę bo córka za bardzo się na niej skupia. Kolejno usłyszałyśmy "otwórz buzię bo dzieci będą się śmiały jak nie pokażesz ząbków"!!!! Tak - dokładnie tak powiedziała. Już wtedy powinnam wstać i wyjść, ale cierpliwie czekałam i liczyłam, że dr się wysili. Gdy p. doktor dowiedziała się, że czeka kolejny pacjent zaczęła "otwórz buzię bo już dziewczynka czeka, szybciutko", "otwórz buzię bo będziesz musiała drugi raz przyjść". Straszenie?!Wyśmiewanie?! Taka osoba nie powinna być dopuszczona do pracy z dziećmi!!!
Nie muszę pisać, że córka ząbków nie pokazała, a panie za posiedzenie na fotelu policzyły 20 zł.

dr n. med. Agnieszka Świątkowska

Famildent Centrum Stomatologii
Dożynkowa 13 A/lokal U1
20-152 Lublin

Wolny termin: dzisiaj o 14:30. Sprawdź inny.
Stomatolog dziecięcy Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

40-101 Katowice

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Wolny termin: jutro o 13:30. Sprawdź inny.

lek. stom. Justyna Stańczyk

W.Orkana 3
51-153 Wrocław

Wolny termin: jutro o 13:30. Sprawdź inny.

lek. stom. Ewelina Luboń

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny.

lek. stom. Monika Banaszek-Rola

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Profesjonalna klinika - polecam! Kompleksowa obsługa, życzliwość Pani Doktor. Jestem naprawdę zadowolona :)

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 20 Sie o 09:00. Sprawdź inny.

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

Wolny termin: 21 Sie o 15:00. Sprawdź inny.
Stomatolog dziecięcy Warszawa lek. stom. Katarzyna Ludwików

lek. stom. Katarzyna Ludwików

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

Opinia dodana przez: Paula