Filtruj terminy

Andżelika Szymonajtis

Centrum Medyczne MEDEX
ul. Świętego Mikołaja 51/52
Wrocław

Uwielbiam dr Szymonajtis za jej cierpliwość i fachową wiedzę. Jest nie tylko świetnym fachowcem ale też umie rozmawiać z pacjentami, jest otwarta i ciepła. Nie spieszy się podczas wykonywania zabiegu, atmosfera jest przyjazna i na prawdę komfortowa. Polecam wszystkim, którzy boją się stomatologów!!! :)

dr Maria Achremowicz

Wrocław

Ja bardzo polecam panią doktor. Leczę zęby u niej od początku (czyli już ok. 20 lat) i jeszcze ani razu nie mialam jej niczego do zarzucenia. Profesjonalna, delikatna i na prawdę godna polecenia!

lekarz Janina Tęcza

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

serdecznie polecam.znalazłam panią doktor poprzez forum dobry lekarz. podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na jej temat. Profesjonalna obsługa, zachwycający efekt końcowy.

Wrocław

Świetny lekarz, jeden z niewielu, który poświęca czas aby spokojnie i rzeczowo wytłumaczyć co i jak będzie robić, jakie to ma plusy i minusy. Praca wykonana bardzo starannie, jestem zadowolony i polecam Panią doktor.

lekarz Magdalena Baker

ARTIDENT Gabinet Stomatologiczny
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 144C-146A
Wrocław

bardzo sympatyczna i miła osoba. Zrobiła mi bardzo szczegółowy przegląd oraz wypełniła ząb, który się ukruszył. Plomba jestładna, co do trwałości wypowiem się za parę lat :)

dr Sebastian Bałasz

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
51-502 Wrocław

Panicznie bałam się zabiegów dopóki nie trafiłam na Doktora Bałasza!
Mój przypadek był dość nagły, ponieważ dwa dni przed odnalezieniem dr Sebastiana Bałasza po raz kolejny udałam się na nieudany zabieg chirurgicznej ekstrakcji ósemki na Akademię Medyczną, na AM nie potrafili mnie znieczulić doktor przerwała mi zęba do połowy, tam gdzie znieczulenie działało i zaniechała dalszej ekstrakcji w miejscach gdzie nie działało znieczulenie i odesłała do domu, bez antybiotyków, ...

dr n. med. Anna Dobosz

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9
50-570 Wrocław

Lekarz z dużym doświadczeniem, daje poczucie bezpieczeństwa, kompleksowo podchodzi do całości leczenia, do tego bardzo empatyczna . Po prostu lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Greg

Koral-Med Katarzyna Święcicka-Moroz
Gajowicka166/1A
53-150 Wrocław

Chciałabym z pełną odpowiedzialnością polecić Panią Doktor Moroz. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem - świetnym fachowcem, ale przede wszystkim cudownym człowiekiem pełnym empatii. Podczas wizyty otrzymuję zawsze pełną informację na temat stanu mojego uzębienia (tudzież poszczególnych "jego egzemplarzy") w przystepnych, zrozumiałych dla mnie słowach. Atmosfera jest miła i bezstresowa, co uważam, w przypadku wizyt stomatologicznych jest najważniejsze. Jakość usługi jest również bez zarzutu a ceny przystępne.
Na potwierdzenie moich wcześniejszych ...
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Rafał Pomianowski

CLINIDENT
Jordanowska 26
52-403 Wrocław

Miły, profesjonalny, jestem w pełni zadowolony z wizyty. Wrócę na pewno :)

lek. dent. Jadwiga Dawara

Przychodnia stomatologiczna
Pomorska 41
50-216 Wrocław

Dobry i fachowy dentysta. Naprawdę polecam. Zrobiłam tam odbudowę przedniego zęba, który był ułamany(ponad połowy nie było) dzis wyglada jakby nigdy nie był uszczerbiony. 2 plomby też się świetnie trzymają.

Stomatolodzy dziecięcy w Wrocławiu