lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18

wizyta już od 100
Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani ...
Opinia dodana przez: Natalia
Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Bardzo uprzejma i miła Pani. Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i się nie spieszy. pieszy. Dawno szukałem takiego lekarza bo jestem perfekcjonistą.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Jeszcze nigdy nie byłem pod tak wspaniałą opieką! Serdecznie polecam. Fachowo, uprzejmie, kompleksowo... Sama przyjemność, nawet przy ekstrakcji!!!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Kamila Pacholska

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

wizyta już od 100
Bardzo delikatna, świetnie robi znieczulenie, wszystko tłumaczy. Podejrzewam, że dzieci ją uwielbiają :) i mają rację - jest super specjalistką, która troszczy się o pacjenta i któremu zależy na najwyższej jakości pracy. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno
Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
Katowice Stomatolog lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr. Piotr jest wspaniałym specjalista, a przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Po pierwszej wizycie został mi przedstawiony bardzo dokładny plan leczenia włącznie ze skierowaniem do ortodonty. Nie został pominięty żaden szczegół.
Artyści uśmiechu cechują się dużym profesjonalistzmem, wspaniałym podejściem do pacjenta, duża dozą wyrozumiałości i empati. Zabiegi są wykonywane z taka dokładnością, z jaka jeszcze w żadnym innym gabinecie się nie spotkałam. Posiadają sprzęt najwyższej klasy dzięki czemu są ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. stom. Aleksandra Witecka