Stomatolog Katowice lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Brynów, Katowice

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Przyznam szczerze, stomatologów boję się jak ognia, ale chyba nie jestem jedeyny choć mały człowiek ze mnie nie jest. Miejsce przyjęć jak gabinet, ale ważne, że czyste, schludne i widać że ktoś o to dba. Dzwoniłem o wizytę u Pani Agnieszki dzięki tym opiniom jakie przeczytałem i pod nimi się mogę śmiało podpisać! Leczenie odbyło się bez bólu, Pani Agnieszka uśmiechnięta i przyjemna, opisała co się dzieje, ja z leczenia ...
Opinia dodana przez: Jacek

Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

polecam Dr Marcina pod każdym względem! wie co robi, fach w ręku niesamowity! miły, sympatyczny profesjonalny lekarz! klimat w gabinecie bardzo fajny- a jak dla mnie to ważne! siedzę na poczekalni, słysze dźwięk wiercenia i nic to na mnie nie robi :-) chce się WRACAĆ!
Opinia dodana przez: zygmunt
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

wizyta już od 50

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
ul. Łukasińskiego 42d
Szczecin

potwierdzam, bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Delikatna ale stanowcza podczas pracy. Wyjaśnia i komunikuje tak, że pacjent wie co się dzieje i czuje się bezpieczniej i pewnej. Polecam Panią Ewelinę
Opinia dodana przez: Gosia
Stomatolog Warszawa lek. dent. Paweł Łachoda

Stomatologia Rodzinna Ferreus
ul. Okrzei 18

Dokładność i wiedza doktora zaskakują w dzisiejszych czasach. Trafiłam z polecenia i dziękuje. Moje zęby są w świetnych rękach, kto trafi do doktora nie pożałuje.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz