Białystok Stomatolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Warszawska 81
Białystok

Kompletnie nie zgadzam sie z negatywna opinia ponizej.

Kompletnie nie zgadzam sie z negatywna opinia ponizej.
Doctor Zyta jest bardzo precyzyjna i zawsze stara sie osiagnac perfekcyjny rezultat niezaleznie od tego ile czasu musi temu poswiecic. Mam do niej pelne zaufanie i uwazam, ze jej podejscie jest jak najbardziej szczere in nastawione na dobro pacjenta a nie na zarobek. Do tej pory nie mialam zadnych powiklan z zebami leczonymi u Dr. Zyty (standardowe wypelnienia, endodoncja, odbudowa zlamanego zeba), czego nie moge powiedziec o innych stomatologach. Zdecydowanie warta polecenia. Poza tym bardzo ja cenie za to, ze potrafi zauwazyc
wlasne bledy lub niedociagnecia i je naprawic. Nie jest to cecha zauwazalna u wszystkich stomatologow, ktorzy zwykle maskuja swoje bledy i licza za to pacjenta.
P.S. Jestem ciekawa czy osoba wystawiajaca powyzsza opinie sama wykonuje prace charytatywna...?

Opinia dodana przez: Joanna

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

To było moja kolejna wizyta u pana doktora. Jak zwykle profesjonalnie i przy tym bardzo miło. Już nie boli :)

Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie mnie jak człowieka a nie oddychającą gotówkę. Doktor nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuje mój przypadek. Kiedyś złamałam sobie ząb bardzo boleśnie. Płacząc zadzwoniłam do dr Czarnowskiej o 23 (nie wiedziałam co mam robić), a ta poprosiła, bym przyjechała do gabinetu i że ona też się już ubiera i jedzie...ile osób byłoby w stanie to zrobić? no ile? Uwielbiam dr Czarnowską za jej wiedzę, podejście do Pacjenta, za jej energię, którą przekazuje mi na każdej wizycie. Uważam, że w Białymstoku...ba, nawet w całej Polsce nie znajdzie się lekarz z takim powołaniem...nie znajdzie się osoba, która mogłaby dorosnąć do pięt mojej doktor. Jeżeli ktoś szuka dentysty i chciałby, by ów dentysta był również człowiekiem - wybór powinien być jasny.

Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Artur Anielski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Baaardzo mi się podoba kiedy wszystko tłumaczy co robi, daje praktyczne wskazówki i uwagi, dzięki czemu mam do niego niebywałe zaufanie. Widać, że facet zna się na rzeczy, wszystko profesjonalnie i dokładnie. Atmosfera przyjemna, na luzie i bez napięć. Nawet mogę pokusić się o stwierdzenie, że wizyta u dentysty może być przyjemna ;) Polecam w 100 %

Kręta 3a
15-336 Białystok

Pani doktor jest po prostu świetna!Liczy się tylko pacjent oraz jego czas i oczekiwania.Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Eugeniusz

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Henryka Sobaniec
Skłodowskiej 9 lok 2
15-275 Białystok

Jestem stałą pacjentką pani doktor. Urzekła mnie wysoka kultura osobista i fakt ,że leczenie nie boli.Miałam wiele wizyt,efekt końcowy przerósł moje oczekiwania - mogę się teraz cieszy ładnym uśmiechem.Pani doktor,niejednokrotnie potraktowała mnie ulgowo i policzyła coś gartis.Wizyt było około 20.Atmosfera w gabinecie jest przyjazna i serdeczna.Personel jest uśmiechnięty - co również świadczy na plus o pracodawcy. Bardzo dobry stomatolog.

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Sikorskiego 6a lok 23
Białystok

Trafiłem do Pani doktor z polecenia innego lekarza stomatologa,który miał duży problem z leczeniem kanałowym mojej górnej szóstki. Poradziła sobie szybko i bezboleśnie z problemem. Jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Białystok

Bardzo dobry lekarz,miła,uprzejma i zawsze uśmiechnięta.Polecam dla ludzi,którzy boją się wizyty u stomatologa.

Opinia dodana przez: monika

A-dent
Mickiewicza 86
Białystok

Dr Antowska to przemiła osoba , świetny specjalista godny polecenia. Leczę się u niej od 6 lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze służy pomocą i rowiąże każdy problem. Podumowując zna się na swojej pracy i wie co robi. Gorąco polecam

Wesoła 18
15-445 Białystok

Pani doktor leczy ząbki całej mojej rodzince juz od "dobrych" kliku lat. Jest lekarzem ze specjalizacją II stopnia co przekłada się dokładnie na dobrą pracę jaką wykonuje. Wypełnienia trzymają sie bez uszczerbku dłłługie lata. Pani doktor zmienia tylko te "plomby", które wymiany wymagają (a nie takie, kóre można wymienić i przez to pogłębić ubytek...).Jest osobą niezwykle ciepłą i sympatyczną. Moje dziecko(wtedy kilku, teraz kilkunastoletnie)nigdy nie miało oporów przed wizytą u stomatologa(!). Bata. M.

Rumiankowa 13
15-665 Białystok

Fantastyczna stomatolog z super podejściem. Jestem jej pacjentką od kilku ładnych lat i nie wyobrażam sobie iść gdziekolwiek indziej. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Marta