Stomatolog Chorzów lek. dent. Robert Stencel

Stomatolog, Protetyk

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.

Maciejewscy A.K., lek. stomatolodzy. Gabinet
Strzelecka 19A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chodzę od lat, rodzina również. Implanty, protezy, poprawianie po innych dentystach, zdjęcia, sprzęt - wszystko na najwyższym poziomie. Czasem jak czytam te negatywne opinie zastanawiam się czy Wy się chcecie z dentystą zaprzyjaźnić? Jest uprzejmy, jak się o coś pytam to odpowiada, jak nie pytacie to o co pretensje? Kiedyś chodziłam do baaardzo miłej pani dentystki i wszystko mi spaprała. (Maciejwski musiałam robić mi nowe plomby bo pani troszke niedokładnie wyczyściła ząbki:/ był na tyle taktowny, że nawet nie pytał czyja to sprawka ani jej nie obmawiał) Lekarz ma być uprzejmy, profesjonalny i ma się skupiać na tym co robi a nie opowiadać anegdotki. Na plotki - do fryzjera. Bardzo mnie irytuję jak słyszę, że ktoś kto nie chichocze jest arogancki. Co do kilku gabinetów naraz - jeśli ktoś czeka na znieczulenie to może w tym czasie pójść do innego pacjenta który jest znieczulony. To jest racjonalne gospodarowanie czasem własnym i pacjentów. Ma siedzieć i się gapić na pacjenta czekając aż to znieczulenie zadziała? W przypadku gdy już coś robi to nigdzie nie odchodzi. Inni nie chodzą-bo może nie mają kilku gabinetów :) Nie spotkałam się, żeby odmówił pomocy w przypadku bólu. Terminy długie - bo są dobrzy. Czy dobra restauracja jest pusta?-nie. Tak jest też tutaj, zawsze terminy można z nimi osobiście negocjować. Może i jest drogo, ale przynajmniej płaci się raz i spokój na długi czas. Ja polecam ten gabinet i myślę, że poparłam to stosowną argumentacją.

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję

Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Z wykonanych dotąd zabiegów jestem bardzo zadowolona- nawet wyrywanie zębów, tutaj jest wykonywane całkowicie bezboleśnie, a Pani Doktor radzi sobie naprawdę z trudnymi przypadkami. Pacjent jest informowany o wszystkim, co Dentyści w danej chwili robią, co podnosi komfort wizyty. Dostaje także pełną instrukcję postępowania pozabiegowego. Gabinet jest także świetnie i bardzo nowocześnie wyposażony. Z czystym sumieniem polecam Laserdent wszystkim, komu zależy na jakości zabiegu oraz komforcie podczas wizyt u stomatologa.

Opinia dodana przez: Alicja

Stomatolog Warszawa lek. dent. Małgorzata Wiśniewska

Stomatolog Warszawa lek. dent. Beata Zarzycka-Witek

Stomatolog Warszawa lek. dent. Łukasz Osiński

lek. dent. Łukasz Osiński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Kopernika 6

Wolny termin: 22 Sie o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Wolny termin: 22 Sie o 19:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Mazurek
ul. Malczewskiego 8B/1
Szczecin

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego spotkałam. Delikatna i bardzo dokladna. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Patrycja