Bydgoszcz Stomatolog

Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

85-796 Bydgoszcz

Polecam tego lekarza, przeprowadził leczenie bez bólu, nie lubię stomatologów, zawsze chodziłem do swojego ( jednak już emerytura zasłużona ). Szukając informacji natknąłem się na Bydgoszcz i Pana Mariusza i nie żałuję. Wzbudza spokój i zaufanie, podszedł do mnie "na luzie" i wytłumaczył co będzie robił. Będę mógł iść ponownie na wizytę nieco spokojniejszy.
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Wojciech Salata

85-796 Bydgoszcz

Gorąco polecam. Fachowo, uprzejmie, bezboleśnie. Uratował ząb, kiedy inni skazali go na wyrwanie. Będę stałą pacjentką.
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Amir Jahromi Kloss

lek. dent. Amir Jahromi Kloss

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

85-796 Bydgoszcz

Pan doktor zrobił mi 5 zębów,zdjęcie panoramiczne, piaskowanie, ściągnął kamień a teraz robi koronę. Wszystkie wizyty były tak samo dobre a nawet bardzo dobre. Po zakończeniu leczenia objaśnia wszystko co robił na podstawie zdjęć zęba z kamery. Przedstawia dalszy plan działania i możliwe alternatywy. Bardzo polecam jego profesjonalne podejście i skuteczność.
Generalnie moim zdaniem gabinet w ogóle wygrywa na wielu polach, estetyki, czystości, profesjonalnego sprzętu. Z dzieckiem chodzimy do ...
Opinia dodana przez: Beata
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Anna Kulikowska

85-796 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, profesjonalizm ,życzliwość,poczucie humoru.Syn przestał bać się dentysty po wizycie u Pani dr.czeka na kolejne wizyty.
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Mateusz Termanowski

85-796 Bydgoszcz

Bardzo dobry stomatolog. Ma dużą wiedzę i fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyty u tego lekarza to sama przyjemność, mimo, iż chodzenie do dentysty nikomu dobrze się nie kojarzy :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Aleksandra Michalak

85-796 Bydgoszcz

Bardzo fajna Pani doktor. Miła obsługa na recepcji i dobrze z lekarzem od początku się rozmawiało. Powinno być więcej takich ludzi i miejsc stąd ta opinia. Dziękuję Pani Michalak i polecam Panią doktor. Dobrze umie doradzić i rozmowa jest przede wszystkim zrozumiałym dla "Kowalskiego" językiem. Teraz jestem pod ortodontyczną kontrolą i czekam na dalsze efekty

85-796 Bydgoszcz

Córeczka nie lubiła wizyt u dentysty dopóki nie trafiliśmy na pani Dorote. Wspaniałe podejście do dziecka. Teraz nawet jak idziemy tylko do kontroli to mała jest bardzo szczęśliwa.
Opinia dodana przez: Mariola

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Pani Dorota Zielińska to wspaniały stomatolog. Osoba kompetentna, uprzejma, bardzo miła. Ma wspaniały kontakt z pacjentem i zrobi wszystko aby pacjent był zadowolony i ponownie wrócił do jej gabinetu. W moim wypadku zadziałało i jak tylko jest konieczność nie szukam innego stomatologa, bo dla mnie istnieje tylko Dr. Dorota Zielińka
Opinia dodana przez: Grażyna

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak
Juliana Fałata 5
85-309 Bydgoszcz

Kontakt z panią dr to czysta przyjemność. Przede wszystkim pełen profesjonalizm! Leczymy się także całą rodziną!
Przedtem chodziliśmy do Żnina/ Łabiszyna , w Bydgoszczy bez porównania!
Nikt tutaj na nic nie naciąga, to wielki plus w tych czasach, leczenie jak na taką klinikę to nie jest drogo, a Pani dr i mąż posiadają fachową wiedzę. Pozdrawiam serdecznie , więcej takich lekarzy. Maria Lorentowicz-Zagalak to lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Patrycja

Prywatny Gabinet
Bydgoszcz ul. Norweska 6/5
85-158 Bydgoszcz

Polecam pana Piotra jako lekarza stomatologa i jako człowieka o wysokiej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolony z czynności stomatologicznych wykonanych bardzo profesjonalnie i bezboleśnie
Opinia dodana przez: stanisław