Bydgoszcz Stomatolog

Wolny termin: 20 Lip o 09:00. Sprawdź inny.

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Córeczka nie lubiła wizyt u dentysty dopóki nie trafiliśmy na pani Dorote. Wspaniałe podejście do dziecka. Teraz nawet jak idziemy tylko do kontroli to mała jest bardzo szczęśliwa.

Opinia dodana przez: Mariola

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Pani Dorota Zielińska to wspaniały stomatolog. Osoba kompetentna, uprzejma, bardzo miła. Ma wspaniały kontakt z pacjentem i zrobi wszystko aby pacjent był zadowolony i ponownie wrócił do jej gabinetu. W moim wypadku zadziałało i jak tylko jest konieczność nie szukam innego stomatologa, bo dla mnie istnieje tylko Dr. Dorota Zielińka

Opinia dodana przez: Grażyna

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Zagalak
Juliana Fałata 5
85-309 Bydgoszcz

Kontakt z panią dr to czysta przyjemność. Przede wszystkim pełen profesjonalizm! Leczymy się także całą rodziną!
Przedtem chodziliśmy do Żnina/ Łabiszyna , w Bydgoszczy bez porównania!
Nikt tutaj na nic nie naciąga, to wielki plus w tych czasach, leczenie jak na taką klinikę to nie jest drogo, a Pani dr i mąż posiadają fachową wiedzę. Pozdrawiam serdecznie , więcej takich lekarzy. Maria Lorentowicz-Zagalak to lekarz godny polecenia !

Przedtem chodziliśmy do Żnina/ Łabiszyna , w Bydgoszczy bez porównania!

Opinia dodana przez: Patrycja

Prywatny Gabinet
Bydgoszcz ul. Norweska 6/5
85-158 Bydgoszcz

Polecam pana Piotra jako lekarza stomatologa i jako człowieka o wysokiej kulturze osobistej. Jestem bardzo zadowolony z czynności stomatologicznych wykonanych bardzo profesjonalnie i bezboleśnie

Opinia dodana przez: stanisław

lek. dent. Marzena Święcicka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Marzena Święcicka
Wyzwolenia 93/25
85-001 Bydgoszcz

POLECAM! To stomatolog z oromną wiedzą i jeszcze większym secem dla pacjenta! :)

Przychodnia "INTERCOR"
Powstańców Wielkopolskich 33
85-090 Bydgoszcz

Wizyta druga. Obie bardzo zadawalające otrzymałam dokładne informacje na temat tego jaki jest stan obecny mojego uzębienia. Propozycje co zrobić aby poprawić znacznie jego stan. Możliwości do wyboru . Wszystko w spokojnej, miłej atmosferze. Wyszłam zadowolona uśmiechnięta i wrócę tam oczywiście niebawem ponieważ wybrałam jedna z propozycji. :-) !

Opinia dodana przez: Barbara

Oddział Szpitalny Centrum Medycznego Alfa-Med
Jana Pestalozziego 7
85-095 Bydgoszcz

Kompetentny, dokładny, sympatyczny, cierpliwy,z poczuciem humoru. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Anna
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Polecam tego lekarza, przeprowadził leczenie bez bólu, nie lubię stomatologów, zawsze chodziłem do swojego ( jednak już emerytura zasłużona ). Szukając informacji natknąłem się na Bydgoszcz i Pana Mariusza i nie żałuję. Wzbudza spokój i zaufanie, podszedł do mnie "na luzie" i wytłumaczył co będzie robił. Będę mógł iść ponownie na wizytę nieco spokojniejszy.

20 Stycznia 1920 r. 25/3
85-081 Bydgoszcz

Lekarz rzetelny, , miły , pełny profesjonalizm ,z rzetelnym indywidualnym podejściem do klienta , efekt leczenia 100% zadowalające, sam się przekonałem . Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Andrzej

Dariusz Możdżeń

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Derek i Ana