Stomatolog Częstochowa

- 276 lekarzy

Mohamed Saleh

Stomatolog

liczba opinii: 11

Gabinet

Częstochowa

Średnia ocen: 5,0/5
Do doktora udałam się na usunięcie zęba(7),gdyż moja stomatolog się tego nie podjęła:(Na fotelu spędziłam może 15 minut,znieczulenie zadziałało błyskawicznie i co najważniejsze nie sparaliżowało mi twarzy. Samo usówanie, nie pamiętam bo to był moment :) Wspaniały i miły człowiek, wiem,że już zostanę pod jego opieką :) polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Mazik

Stomatolog

liczba opinii: 11

gabinet stomatologiczny
PCK 2
Częstochowa

Średnia ocen: 4,2/5
Ząb prawdopodobnie nie doleczony - nie opisze wam bólu jaki mnie czekał po pewnym czasie - leczenie u innego dentysty kosztowe ale ząb uratowany ale zostało wspomnienie po odniesionych cierpieniach.
Opinia dodana przez: War

lekarz Agnieszka Bachmacz

Stomatolog

liczba opinii: 11

NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna
ulica Andersa 1
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 3,7/5
Polecam każdemu. Szczególnie tym, którzy wyjątkowo boją się wizyt u dentysty. Pełny profesjonalizm, a co najważniejsze rozsądne ceny. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Mirek

Piotr Buczek

Stomatolog

liczba opinii: 10

Gabinet
al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 5,0/5
Rewelacyjny stomatolog. Przede wszystkim delikatny i za każdym razem mówi co zaraz zrobi. Idealny dla dzieci, które mają kontakt pierwszy raz, ponieważ nie zrażą się co jest bardzo ważne. Polecam
Opinia dodana przez: Dominika

Anna Budkiewicz-Krzykawska

Stomatolog

liczba opinii: 10

Gabinet
Czecha 16
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 4,5/5
Bardzo dobry stomatolog. Wizyta przebiega szybko w miłej atmosferze, pani doktor bardzo rzeczowa i profesjonalna. Super wyposażony gabinet i przede wszystkim jest czysto. Poza tym super ceny. Jestem już stałą pacjentką a pani doktor uratowała moje zęby, których stan był oceniany na ''opłakany'' POLECAM!
Opinia dodana przez: Martyna

Krzysztof Łęcki

Stomatolog

liczba opinii: 10

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 2,7/5
Niestety muszę zmienić swoja opinię. Zawsze było wszystko ok. Byłem pacjentem doktora Krzysztofa Łęckiego, czas przeszły jest jak najlepiej wskazany. Doktor bobrze wypełnił mi ubytek klinowy, nie było problemów, miało miejsce to rok temu. Tydzień temu, podczas jedzenie rogalika w innym zębie ukruszyła mi się ścianka, od razu pomyślałem, że udam się do Ars Dent. Doktor Krzysztof powiedział mi, że lepiej będzie zrobić całe wypełnienie, następnie wykonał wypełnienie i rekonstrukcję, ...
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Marcin Sarna

Stomatolog

liczba opinii: 9

Gabinet

Częstochowa

Średnia ocen: 5,0/5
Przez wiele lat słyszałem, że jestem "trudnym przypadkiem". Leczenie protetyczne kończyło się ciągłym bólem i pustym portfelem. Dopiero doktor Marcin potrafił mi pomóc. Nie przesadzę mówiąc, że dzięki niemu odzyskałem komfort życia. Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Jerzy Szyrocki

Stomatolog

liczba opinii: 9

Stomatologia Szyrocki
ul. Xawerego Dunikowskiego 6
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 4,7/5
Polecam. Rewelacyjny lekarz aż chce się zęby leczyć. Fachowe leczenie w bardzo przystępnej cenie. Wytłumaczy i poszuka rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach. Podejście do pacjenta na piątkę.
Opinia dodana przez: Marlena

lek. dent. Maciej Bilski

Stomatolog

liczba opinii: 9

Gabinet
al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Średnia ocen: 4,3/5
Proponowałbym dwa razy się zastanowić przed podjęciem leczenia zębów u tego psędo stomatologa. Ja miałem bardzo złe doświadczenie,zęby które leczył niestety rozleciały się po kilku latach, okazało się że zostały źle przeleczone kanałowo , jeden z nich to trójka górna. Radzę trzymać się z daleka
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Małgorzata Mazurkiewicz

Stomatolog

liczba opinii: 9

DENTAL EXPERT tel.533 532 838, 696 111 806
Palmowa 1/9 lok 16
Częstochowa

Średnia ocen: 4,2/5
Nie polecam wizyty u tej pani. Jest XXI wiek, a czułem się u niej na fotelu jak u kowala, maniery i stosunek do pacjenta, jak u sklepowej w mięsnym na początku lat 90tych.
Opinia dodana przez: Anonim

Stomatolodzy w CzęstochowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat