Stomatolog Częstochowa

Halina Kosińska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Częstochowa

Gorąco polecam tego lekarza.Ząb został usunięty perfekcyjnie.Bardzo duże doświadczenie.Dobry kontakt z pacjentem.Oby więcej takich lekarzy.

lek. dent. Aleksandra Grabińska

Janik Med 2
Św.twresy 2/5
42-200 Częstochowa

Niesamowita osoba. Profesjonalne podejście do problemu i pacjenta. Najlepszy stomatolog u jakiego byłam na przestrzeni całego życia. Polecam x3!
Opinia dodana przez: M.

lek. dent. Monika Zoła-Lizak

AM Zdrowie sp. z o.o.
ulica Św.Rocha 17
42-200 Częstochowa

NIgdy wcześniej nie spotkałem się z tak rzeczowym podejściem do problemu .Super kompetentna . W poprzedniej praktyce wyceniono koszt leczenia na 3600 zŁ . Pani doktor przeprowadziłą leczeniae z 1/4 w/w ceny z super efektem .
Bardzo dobry dentysta ,polecam wszystkim , poza tym piękna kobieta .
Z przyjemnośćią przychodzę na kolejne wizyty ,
Adam

Agnieszka Dobrakowska

Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Dobrakowska
al. Jana Pawła II 66
42-200 Częstochowa

Witam.dr Dobrakowska to świetny specjalista.Mój mąż leczył zęby w tym gabinecie.Miła atmosfera, kompetencja, wiedza i ogromne wrażenie zrobiło na nas wyposażenie gabinetu.Serdecznie polecamy. Może i troszkę drożej za wizytę, ale nie są to pieniądze wyrzucone w błoto a w zęby warto inwestować!!!

dr Renata Korn

ulica Wysockiego 39/2
42-218 Częstochowa

Dobry lekarz ! Pierwszy raz spotkalysmy sie w2012 r moja poprzednia stomatolog wyprowadziła się z cz-wa /liczyliśmy zęby u niej cała rodzin ok 25 lat/ pani Renata jest dobrym stomatologiem leczy zęby wyrywanie to smutna konieczność i podoba mnie się jak walczy o chorego zęba a to w naszym mieście zadość /przecież wyrwanie jest prostsze i nie ma reklamacji / jeśli masz podobne oczekiwania to polecam Ilona
Opinia dodana przez: ilona

Jacek Fąfrowicz

Częstochowa

Profesjonalizm, opanowanie, dobry humor i wiele innych zalet ;)

lek. dent. Łukasz Kowalik

Stomatologia Rodzinna

42-200 Częstochowa

Gabinet do którego trafiłem, jest specyficzny - rodzinny. To nie jest gabinet jak często się spotyka, 10 lekarzy i każdy inne ma praktyki. Tutaj jak bar na Wspólnej, czuć rodzinną atmosferę i powiem szczerze na tym nie koniec. Miałem problem z zębem bo był spisany na straty przez wielu stomatologów, ale jednak na kilka lat zostaje ze mną. Na razie zostaje u nich !
Opinia dodana przez: Czech

Justyna Kopeć

Częstochowa

Wiele lat temu oddałam moje biedne zęby pod opiekę Pani Doktor.
Wyjechałam na parę lat i musiałam korzystać z pomocy innych stomatologów, co okazało się dla moich zębów zgubne. Kiedy tylko wróciłam do domu, natychmiast wróciłam i do najlepszej Pani Doktor. Tylko dzięki Jej wiedzy i Jej umiejętnościom nie noszę jeszcze sztucznej szczęki. Nie znoszę odwiedzać lekarzy i nie przepadam za nimi, ale do Doktor Justyny biegam z ochotą i ...

Dariusz Wróbel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Caritas Włoszczowa
Lenartowicza 10/20 lok. 6
42-200 Częstochowa

Super stomatolog z dobrze wyposażonym gabinetem!!! Uprzejmy, z poczuciem humoru, kompetentny. Adekwatna cena leczenia co do jakości wykonywanej pracy :) oraz leczenie tylko chorych zębów w przeciwieństwie do innych stomatologów. Znakomite podejście do pacjenta, perfekcyjne planowanie leczenia, a przede wszystkim punktualność - zawsze wchodzę o tej godzinie na którą jestem umówiony!!! Co do lokalizacji to łatwy dojazd i dużo miejsca na parkingu. POLECAM KAŻDEMU!!!

lek. dent. Joanna Bzdęga

ul. Dekabrystów 40, III piętro, lok 5
42-200 Częstochowa

Leczę zęby u Pani doktor od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu i metody leczenie, z podejścia do pacjenta. Polecam zainteresowanym Panią doktor i jej "ludzkie" podejście do pacjenta.

Stomatolodzy w Częstochowie