Elbląg Stomatolog

Stomatolog Elbląg lek. dent. Dorota Różańska - Perlińska

Kliniczne Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Elizy Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

Bardzo kompetentna i rzetelna Pani Doktor. Cierpliwa i sumienna, potrafi wszystko wyjaśnić, a przy okazji jest bardzo sympatyczna, co u lekarzy niestety rzadkość 😊 polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

Szpital
Stefana Żeromskiego 22
82-300 Elbląg

Polecam gorąco Panią doktor.Profesjonalna i miła obsługa.Przystępne ceny za dobrą robotę!!!!!!!Dokładne wytłumaczenie choroby oraz sposobu leczenia.

Opinia dodana przez: Jarek

ulica K.I.Gałczyńskiego 2
82-300 Elbląg

Pani doktor Danuta Filipkowska jest bardzo kompetentnym lekarzem z dużym doświadczeniem.Mam do niej pełne zaufanie, wytłumaczy wszystko z detalami, pokaże modele, rysunki by łatwiej było pacjentowi zrozumieć o czym mówi.Wizyty trwają dość długo,zależnie od tego co trzeba zrobić. Trochę to kosztuje ale naprawdę się opłaca i wiem, że płacę za solidną pracę,mam plomby ,które zakładała mi pani doktor Filipkowska wiele lat temu i nadal są OK. Ważna w tym oczywiście również moja praca ,ale to pani doktor pokazała mi jak mam dbać o swoje zęby by jej praca nie poszła na marne.

Opinia dodana przez: TERESA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Stomatologii
Władysława Broniewskiego 51
82-300 Elbląg

Od zawsze wierzyłem w Pana Pawla! Jak dla mnie jest perfekcjonista w swoim zawodzie oby więcej takich stomatologów. Pełen szacunek!

Opinia dodana przez: Paweł

Grobla św. Jerzego 18 lok. 9
82-300 Elbląg

Doskonały stomatolog. Świetna robota. Dzięki wspaniałemu klimatowi jaki tworzy Pani Urszula podczas leczenia, znienawidzone przez całe życie wizyty u dentysty stały się przyjemnością. Maga uprzejmy super fachowiec.

Opinia dodana przez: Marta

Wojewódzki Zespół Medycyny Przemysłowej - Oddział w Elblągu
Tysiąclecia 5
82-300 Elbląg

Lekarz Dentysta godny polecenia,mialam okazje leczyc zeby u Pana doktora i spisal sie na medal.Dlatego z cala pewnoscia moge wystawic najlepsza opinie

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu
Grobla Świętego Jerzego 14 A
82-300 Elbląg

Lekarka godna polecenia.Cierpliwa i delikatna.Kompetentna i profesjonalna.Nawet dzieci nie boją się wizyt gdyż ma wspaniałe podejście do małych pacjentów.

Broniewskiego 21/4
82-300 Elbląg

Świetny stomatolog. Pani doktor pomimo młodego wieku zna się na swojej pracy i wie co robi,jest bardzo kompetentna.Na fotelu czułam się ,że jestem w dobrych rękach.Wytłumaczyła ile mam ubytków i ile wizyt mnie czeka. Bardzo uprzejma .
Bardzo godna polecenia

Bardzo godna polecenia

Opinia dodana przez: anna

Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień
Generała Józefa Bema 80
82-300 Elbląg

prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista , prawdziwy profesjonalista

Opinia dodana przez: robert

DUODENT
SŁONECZNA 15A/5U
82-300 Elbląg

wspaniały lekarz miły i sympatyczny!!!!!!!!!

wspaniały lekarz miły i sympatyczny!!!!!!!!!