Wolny termin: 25 Lip o 19:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Mazurek
ul. Malczewskiego 8B/1
Szczecin

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego spotkałam. Delikatna i bardzo dokladna. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Patrycja
Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

Bazujac na moim wiloletnim doswiadczeniu z innymi stomatologami chcialabym napisac, ze zadko spotyka sie tak profesionalnego, ambitnego, milego lekarza.
Doktor Marcin poswiecil maximum czasu abym czula sie komfortowo podczas leczenie. Samo leczenie bylo wykonane na najwyzszym poziomie. Odtworzona korona zeba jest przepiekna. Leczenie bylo bezbolesne.

Dodam jeszcze ze moja 4 letnia corka rowniez polubila Doktora Marcina, ma on bowiem wspaniala podekscie do dzieci.

Bardzo polecam i ...

Bardzo polecam i serdecznie dziekuje za profesionalna obsluge.

Opinia dodana przez: Marzena
Stomatolog Warszawa lek. dent. Paweł Łachoda

Stomatologia Rodzinna Ferreus
ul. Okrzei 18

Dokładność i wiedza doktora zaskakują w dzisiejszych czasach. Trafiłam z polecenia i dziękuje. Moje zęby są w świetnych rękach, kto trafi do doktora nie pożałuje.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Kraków lek. dent. Katarzyna Turlej

CDC CRACOW DENTAL CENTRE
ul. Rydlówka 19/LU09

Wspaniały Lekarz!! Zgłosiłam się do Pani doktor żeby odzyskać pewność siebie. Zbyt pochopnie dałam sobie usunąć zęba, miałam źle przeprowadzone leczenia kanałowe. Pani doktor na wizycie konsultacyjnej zaproponowała dwa warianty leczenia uwzględniające korony i licówki lub same korony. Podczas realizacji planu leczenia czyli od etapu 1 nazwanego przez panią dr wyprowadzeniem (leczenie wypełnień, powtórne leczenie kanałowe) przeszliśmy do etapu protetycznego korony + licówki :) mój uśmiech jest nieziemski, piękny i wogóle czuję się wspaniale w nowej odsłonie. Dodatkowo podczas etapu protetycznego obecny był również dr Tomasz Organa, który konsultował prawidłowość mojego zgryzu (nazywa się to okluzja, czy dysfunkcje). W każdym bądź razie wszystko jest w porządku. Dziękuję całemu zespołowi CDC. Gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Monika

Klinika Estetica
Al. Jerozolimskie 113/115

Byłam przerażona przed wizytą u doktora. Teraz żałuje ze zwlekałam tak długo. Dr Chramiec to na prawde dobry specjalista. polecam wszystkim !!!

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Prywatny gabinet stomatologiczny
Piłsudskiego 1D
Stoczek Łukowski

Ja jestem zachwycona profesjonalizmem pani Marcheluk! Zwróciłam się do niej z wyrwaniem ósemki - pomimo sporego stanu zapalnego w zebie nie czułam bolu, po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów i usunięcie kolejnego zęba. Sytuacja u mnie byla o tyle trudna, ze w momencie zabiegu mialam zalozony staly aparat ortodontyczny, ktory znacznie ograniczal ruchy pani doktor, jednak nawet to nie stanowilo wiekszego prboemu. Porównując mój stan po zabiegu i stan moich znajomych, którzy byli u innych lekarzy, różnica jest znacząca - opuchlizna utrzymała się jedynie jeden dzień, nie miałam żadnych siniakow ani problemów z mówieniem, byłam w stanie pojawić się w szkole juz na 12 godzin po zabiegu. Ceny są przystępne. Ja oprócz pomocy z ósemkami otrzymałam precyzyjne wyjaśnienie na czym będą polegaly kolejne etapy leczenia moich zębów - choć następne zabiegi nie były wykonywane w gabinecie doktor Marcheluk.
Podsumowując 3 RAZY TAK DLA DOKTOR MARCHELUK! ❤❤
Moja opinia opiera się też na wrażeniach moich znajomych, których zęby również leczyła doktor Marcheluk.

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Byłam u Pana Doktora po raz drugi. I drugi raz utwierdziłam się w przekonaniu, że ma złote ręce. Delikatnie, fachowo, bez bólu, a na dodatek bardzo ładny efekt ! Polecam doktora Woroncowa z całego serca.
Agnieszka z Warszawy

Agnieszka z Warszawy

Opinia dodana przez: Agnieszka
Stomatolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed

Lecznica Stomatologiczna
ul. Grzybowska 37A

Ceny dobre uczciwe podejście. Dla mnie spoko. Mogę polecić. Jeszcze wrócę do Pani doktor jak coś będzie nie tak to też napiszę ;)