Stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia w sytuacji awaryjnej w 7 miesiącu ciąży. Jestem zachwycona profesjonalizmem i rzetelnością Pana Doktora. Leczenie przebiegło bardzo szybko, sprawnie i praktycznie bez bólu (ze względu na ciążę nie kwalifikowałam się do znieczulenia). Warto podkreślić fachowość i ogromną wprawę Pana Doktora, wszystkie zabiegi były wykonywane konkretnie i pewną ręką, a całość okraszona była sympatyczną i pełną poczucia humoru atmosferą. Naprawdę polecam Pana Doktora Kazerooni :)

Opinia dodana przez: Aleksandra
Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Stomatolog Gdynia lek. dent. Monika Chaba

Centrum Stomatologiczne BEAUTIFUL SMILE Monika Chaba
Unruga 39
81-181 Gdynia

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby.

Miła atmosfera, indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesne metody leczenia, szeroki pakiet usług, pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów, gwarancja trwałości (na lata), dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów i sprzętów, bardzo skuteczne i niemalże bezbolesne znieczulanie.

Korzystam od lat i polecam, bo to wykwalifikowany stomatolog, dla którego praca jest pasją.

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby.

Stomatolog Warszawa dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Orto-Royal
Sarmacka 6

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.

Stomatolog Gorzyce lek. dent. Szymon Dudek

DUDENT. Implanty, leczenie kanałowe, mikroskop
ul. Raciborska 48
44-350 Gorzyce

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia do wykonania kanałówki pod mikroskopem i nie żałuję. Jechałam na wizytę pełna obaw. Bałam się bólu o którym wspominali znajomi, tymczasem jedynym średnio przyjemnym odczuciem było uklucie przy znieczuleniu :) to pierwszy dentysta u którego czuje się w pełni komfortowo I idę zupełnie bez strachu. Świetny specjalista, 100% profesjonalizmu w wykonywanej pracy jak i podejścia do pacjenta. W gabinecie bardzo miła atmosfera, Pan Doktor zawsze uśmiechnięty, bardzo miły, wspaniały człowiek, w skrócie - niesamowicie sympatyczny :) wspomnę również, że Pani asystentka to przemiła kobieta, zawsze uśmiechnięta. Dzięki takiej atmosferze pacjent aż chce wracać częściej na fotel :) z pewnością nie zakończę wizyty tylko na leczeniu kanalowym i zostane juz na dluzej. Z pełną świadomością POLECAM. Z wyrazami szacunku I podziękowania za profesjonalnie wykonaną pracę, Edyta Ł.

Opinia dodana przez: Edyta
Stomatolog Ożarów Mazowiecki dr Beata Moritz

dr Beata Moritz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Moritz Beata.Gabinet stomatologiczny, chirurgia stomatologiczna, stomatologia kosmetyczna
Spacerowa 11
05-850 Ożarów Mazowiecki

Już drugi raz byłem u Pani doktor Moritz więc mogę pełną opinię wystawić. Ktoś mi kiedyś wspomniał o Pani doktor ale zapomniałem. Później szukając w internecie napotkałem jej profil i teraz nie żałuję - w miarę bez obaw siadam na fotel. Pani doktor ma dobre podejście do ludzi za co jestem wdzięczny, choć czasem ma dziwne poczucie humoru / nastroju. Ważne jednak, że dobrze wykonuje swoją pracę. Mam więc swojego stomatologa :) polecam!

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

w 100% polecam, wada która gdzie indziej była nie do wyleczenia została wyleczona

Oracka 20d
32-700 Bochnia

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Przyznam szczerze, facet nie mały jestem, ale stomatologów się boję ( jak pewnie nie jedna osoba ). Mój lekarz był na urlopie i szukając informacji po internecie trafiłem na ten portal i Panią Berdzik. Sprawny kontakt na umówienie wizyty, a przede wszystkim podejście Pani doktor! Na spokoju, profesjonalnie do mnie podeszła, a nie wyśmiewała, wiedziałem co będzie robione i dlaczego tak się stało. W pełni wszystko bez pośpiechu aby pacjent był spokojny i aby go nie bolało. Dało się odczuć ciepłe podejście Pani doktor. Polecam Panią Berdzik, wiedza, spokój, podejście do pacjenta, a sam gabinet w sobie czysty i schludny. Pozdrawiam Łukasz