Stomatolog Szczecin lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

Gabinety Stomatologiczny Minkowscy
Al. Bohaterów Warszawy 83C/2
71-061 Szczecin

Bardzo polecam przyszedłem z wielkim bólem zęba, zostałem przyjęty odrazu i bardzo szybko i profesjonalnie wyleczony. Gdyby nie doktor Magda pewnie pożegnalbym się z zębem.

Lecznica Stomatologiczna
ul. Grzybowska 37A

Ceny dobre uczciwe podejście. Dla mnie spoko. Mogę polecić. Jeszcze wrócę do Pani doktor jak coś będzie nie tak to też napiszę ;)

lek. dent. Adrian Rybiński

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria
Stomatolog Częstochowa lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz
Stomatolog Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach
Opinia dodana przez: paulina

Madox. Poradnia stomatologiczno - protetyczna
Arkadiusza Musierowicza 1ABC
95-100 Zgierz

Po różnych doświadczeniach,los sprawił,że zetknęłam się z Panią Doktor Małgorzatą Gołubienko.To wspaniała,życzliwa i kompetentna lekarka,z miłym i cierpliwym podejściem do pacjenta.Polecam tego stomatologa-naprawdę warto skorzystać.
Opinia dodana przez: Ewa
Stomatolog Warszawa dr Jan Walenko

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a

Na chybił trafił wybrałam lekarza bo na gwałt musiałam rwać 8. Wyrwałam u Pana Walenko cztery 8. W kolejce czeka także 9 (!) i podwójna dolna trójka (!!) - ale mnie szczęście kopnęło :) Pan jest przezabawny, sympatyczny, w 100% profesjonalny. Rwanie było przyjemnością. Polecam go wszystkim znajonym bo to rewelacyjny dentysta.
Stomatolog Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48
30-653 Kurdwanów, Kraków

Świetny specjalista! Długo takiego szukałam, niestety do tej pory trafiałam albo na wygórowane ceny albo beznadziejną jakość usług. U pani doktor leczę się już naprawdę długo i nie zamierzam tego zmieniać. Ma wszystko czego potrzebuje u dobrego dentysty. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet stomatologiczny albaDent. Lek. dent. Grzegorz Ptak
ul. Sienkiewicza 24
34-100 Wadowice

Polecam, fachowa obsługa! dobrze, że w naszym mieście są lekarze wychodzący pacjentowi na przeciw, będący w internecie i dbający o jego komfort i jakość leczenia. Jestem bardzo zadowolona, a nie często dzielę się opiniami. Tu jednak naprawdę warto i polecam Pana Ptaka gdzie jestem już pod jego opieką. Ola
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Pruszków lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental Design Jaworska
Zamiejska 13
05-802 Pruszków

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!
Opinia dodana przez: Nonalenth