Stomatolog Warszawa dr Jan Walenko

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a

Na chybił trafił wybrałam lekarza bo na gwałt musiałam rwać 8. Wyrwałam u Pana Walenko cztery 8. W kolejce czeka także 9 (!) i podwójna dolna trójka (!!) - ale mnie szczęście kopnęło :) Pan jest przezabawny, sympatyczny, w 100% profesjonalny. Rwanie było przyjemnością. Polecam go wszystkim znajonym bo to rewelacyjny dentysta.

Stomatolog Kraków lek. stom. Weronika Rabczak

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48
30-653 Kurdwanów, Kraków

Świetny specjalista! Długo takiego szukałam, niestety do tej pory trafiałam albo na wygórowane ceny albo beznadziejną jakość usług. U pani doktor leczę się już naprawdę długo i nie zamierzam tego zmieniać. Ma wszystko czego potrzebuje u dobrego dentysty. Polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Katarzyna

Gabinet stomatologiczny albaDent. Lek. dent. Grzegorz Ptak
ul. Sienkiewicza 24
34-100 Wadowice

Polecam, fachowa obsługa! dobrze, że w naszym mieście są lekarze wychodzący pacjentowi na przeciw, będący w internecie i dbający o jego komfort i jakość leczenia. Jestem bardzo zadowolona, a nie często dzielę się opiniami. Tu jednak naprawdę warto i polecam Pana Ptaka gdzie jestem już pod jego opieką. Ola

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Warszawa lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134
02-797 Ursynów, Warszawa

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!

Opinia dodana przez: Nonalenth
Stomatolog Kraków lek. dent. Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Ortodoncja i Stomatologia Całe i Białe
Daliowa 3

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka.

Gorąco polecam doktor Osikowicz. Świetna specjalistka.
Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na panią doktor. Podczas wizyty konsultacyjnej zostałem zapoznany z planem leczenia i kosztami. Po założeniu aparatu pouczono mnie na temat diety i higieny oraz jakie ewentualnie dolegliwości mogą się pojawić. Podczas wizyt doktor lub asystentka informuje co zostało zrobione, a co jeszcze należy wykonać.Gdy wystąpiła jakaś awaria aparatu wystarczyło ,że zadzwoniłem i umawiano mnie na dodatkową wizytę.Dzięki gabinetowi Całe i Białe mam piękny uśmiech.

Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Marek Moszyk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Byłem już jakiś czas temu u Pana doktora. bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. polecam!

Opinia dodana przez: wyczi
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione wszystkie zęby, a każdy już krzyczał o wizytę u dentysty. Wszystkie zabiegi ( leczenie kanałowe, ekstrakcje, usuwanie próchnicy i kamienia nazębnego) zostały wykonane bezboleśnie, bezstresowo i bardzo starannie. Od pierwszego do ostatniego dnia dr Jowita i cały zespół specjalistów konsekwentnie realizował założony plan krok po kroku. Na bieżąco otrzymywałem informacje jakich leków używać, jaką używać szczoteczkę. Jestem zadowolony, że zaufałem Dentico, każdy specjalista miał do mnie profesjonalne podejście, od pierwszych kroków w rejestracji, aż do opuszczenia gabinetu ostatniego dnia, nawet dostałem upominek dopasowany do mnie. Będę polecał znajomym. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Opinia dodana przez: Michał

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

To było moja kolejna wizyta u pana doktora. Jak zwykle profesjonalnie i przy tym bardzo miło. Już nie boli :)

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Periodontolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Pani Doktor ma na pewno dużą wiedze i charyzmę. Konkretnie wyjaśni wątpliwości, uważnie słucha no i jest bardzo rzeczowa. Pomocna i miła. Polecam!!

Stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Stomatolog, Protetyk

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia w sytuacji awaryjnej w 7 miesiącu ciąży. Jestem zachwycona profesjonalizmem i rzetelnością Pana Doktora. Leczenie przebiegło bardzo szybko, sprawnie i praktycznie bez bólu (ze względu na ciążę nie kwalifikowałam się do znieczulenia). Warto podkreślić fachowość i ogromną wprawę Pana Doktora, wszystkie zabiegi były wykonywane konkretnie i pewną ręką, a całość okraszona była sympatyczną i pełną poczucia humoru atmosferą. Naprawdę polecam Pana Doktora Kazerooni :)

Opinia dodana przez: Aleksandra