Stomatolog Gdańsk

lek. dent. Michał Wierzbicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Miladent

Gdańsk

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

lek. dent. Jarosław Nather

ul. Dobrzyńskich 10
80-119 Gdańsk

Świetny dentysta. Od kilkunastu leczę zęby u niego i jestem zachwycona. Leczenie zawsze bez bólu i bez znieczulenia. I o dziwo, po leczeniu zębów nawet przez dwa trzy lata nie mam żadnych ubytków. Polecam !
Opinia dodana przez: Anna

Igor Buciora

Lipowicza 42
80-809 Gdańsk

pan Igor to najwspanialszy stomatolog na świecie podobnie jak jego żona,okropnie bałam się wszelkich wizyt które u innych stomatologów kojarzyły mi się z horrorem u Niego na fotelu prawie spałam,leczenie bez bólu,kultura osobista na bardzo wysokim poziomie ,leczenie wygląda na miarę dwudziestego pierwszego wieku,moja rodzina wszystkie zęby leczy u tego Pana ,leczą się znajomi którym polecałam tego lekarz oraz dalsza rodzina,wszyscy są zadowoleni Małgosia i Edek k. tczew

Barbara Boryczko

Kościuszki 158
80-427 Gdańsk

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor zawsze doradzi, podpowie widać, że zna Się na fachu. Przy tym przesympatyczna Osoba polecam serdecznie!

lek. dent. Konrad Tłustochowicz

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Ekstrakcji ósemki trwała kilka minut i przebiegła zupełnie bezboleśnie. Rana goiła się bardzo dobrze. Stosowałem się do zaleceń doktora i sam proces gojenia nie był uciążliwy. Polecam!
Opinia dodana przez: Filip

lek. dent. Karolina Zielińska

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, profesjonalizm w pełnej okazałości, rzeczowo i fachowo wykonany zabieg, bez pośpiechu! Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Łukasz Romanowski

Protetyk, Stomatolog

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Jestem zachwycona kompetencją i podejściem do pacjenta, delikatnością połączoną ze zdecydowanie prowadzoną ręką.
Obecnie jestem po leczeniu próchnicy, jak wyleczę pozostałe zęby kanałowo, to uzupełnię swą ocenę.

Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: monisma

lek. dent. Magdalena Zacharska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mewa
ulica Grunwaldzka 62
Gdańsk

Bardzo miła i sympatyczna obsługa🥰leczenie zęba po kanałowym nałożenie włókna szklanego, ząb do tej pory trzyma się znakomicie ❤️Polecam👍❤️
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Elena Dudek

Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta. Poświęciła dużo czasu na rozmowę i omówienie leczenia. Bardzo dokładna i staranna wykonana praca :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Małgorzata Bukowska

ul. Jabłoniowa 21/5
80-175 Gdańsk

Wspaniała Pani Doktor! bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dba o komfort podczas zabiegu. W gabinecie panuje bardzo mila atmosfera. Pani Doktor ma rewelacyjne podejście, jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Chętnie wrócę na kolejne leczenie. Polecam!

Stomatolodzy w Gdańsku