Stomatolog Gdańsk

lek. dent. Katarzyna Miszker-Borowicz

Dom Medyczny "Gdyńska" NCMed Przychodnie
Gdyńska 1
80-340 Gdańsk

Niekompetentna obsługa stomatologiczna, nie polecam, omijać szerokim łukiem. Pani Katarzyna zepsula mi dziecinstwo
Opinia dodana przez: maciej

Piotr Janik

Chirurg stomatolog

Gdańsk

Wspaniały Pan Doktor. Wyrywał mi ósemkę. Miałam przykre doświadczenia po podobnym zabiegu 2 lata temu, więc tym bardziej szłam z obawami, jak to potoczy się tym razem. Było szybko, sprawnie, bezboleśnie (Pan Doktor nie oszczędzał na znieczuleniu, dostałam dwa). Mistrz świata! Polecam.

lek. dent. Karolina Wróblewska

NZOZ Stomatologia Dziecięca i Rodzinna Wiewiór "K"
ulica Hallera 137
80-432 Gdańsk

Odradzam konsultacje dziecięce. Pani stomatolog nie zauważyła 5 ubytków u dziecka, tłumaczyła lekkie bóle oraz zgrzytanie zębami zapasożyceniem organizmu dziecka. Nie polecam lekarza dla dziecka.
Opinia dodana przez: Klaudyna

lek. dent. Marta Korpusik

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Potwierdzam, że Pani Marta jest bardzo miła, jednak jakość usług bardzo słaba. Wiecznie jakieś poprawki, plomby wypadają, mostek kilka razy poprawiany, na dłuższą metę to nie polecam.
Opinia dodana przez: Raf

Eleonora Mroczkowska-Kuchta

Kręta 41a
80-217 Gdańsk

Unikać!!!! Nie polecać nawet wrogom! Nie potrafi robić protetyki,jest w tym fatalna i BARDZO DROGA.Po wizytach prosić o paragony,a najlepiej ich unikać...

lek. dent. Małgorzata Klingbajl

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Subisława 24
80-354 Gdańsk

Pani doktor nie interesuje się historią leczenia.Traktuje pacjenta przez pryzmat zawartości jego portfela, ale w sumie jest uprzejma.Stara się.

lek. dent. Elżbieta Woronowska

"Miladent" Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna
Garncarska 10/16
80-894 Gdańsk

Byłam pewna obaw, jednak okazały się one bezpodstawne. Profesjonalne podejście! Wysokiej klasy specjalista!
Zdecydowanie Polecam P. Elżbietę i Osowa Dental Clinic 👍

lek. dent. Kacper Polakowski

"Miladent" Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna
Garncarska 10/16
80-894 Gdańsk

Szkoda, ze jestem bardzo dorosła. Kiedyś nie było takiej techniki i takich stomatologow. Doktor Polakowski jest artystą - stomatologiem w jednej osobie. Jaka wspaniała osobowośc. Chyba zaczynam żałować ze mam tylko 32 zeby .Przepraszam 31 gdyz rozważać bedę 1 implant . Zabiegi bezbolesne i żadnego stresu na fotelu. Doktor ma wspaniale wspołgrającą asystentkę ( niestety nie zapamiętałam jej imienia)Nie moge sie doczekać następnej wizyty do leczenia kanału. Doktor przyjmował mnie ...
Opinia dodana przez: Hanna S

lek. dent. Klaudia Bielska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEODENTICA"
Kartuska 149/4-5
80-138 Gdańsk

Najwyzsza jakosc,uprzejmosc i wysoka kultura,dziekuje P.Doktor
Pozdrawiam z USA:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: barbara

lek. dent. Małgorzata Peplińska

ul. Sympatyczna 6U/2
80-176 Gdańsk

dokładnie, bez pośpiechu(co w tym fachu jest rzeczą bardzo ważną), estetycznie i bezboleśnie :) polecam każdemu
Opinia dodana przez: Aga

Stomatolodzy w Gdańsku