Stomatolog Gdańsk

80-850 Gdańsk

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Niepubliczny Zakład Opieki Środowiskowo-Rodzinnej "PULS-MEDIC"
Chałubińskiego 23
80-809 Gdańsk

Trafiłem przypadkowo w trakcie wakacji z bólem zęba, plomby cena/jakość bezkonkurencyjnie. (w okolicy 4 inne gabinety - a więc rynek konkurencji robi swoje). Wróciłem po miesiącu i powymieniałem stare plomby - prawie bezboleśnie, mam gwarancję , piękny uśmiech. Dałem się namówić na wybielanie. Spoko dentystka, w drugiej części wakacji miałem problem z terminami, można się umówić w drugim gabinecie, ale mi się nie opłacało dojeżdżać, bo ciotka mieszka nad gabinetem.

lek. dent. Dorota Kundzicz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
Jaskółcza 7/15, I piętro, gab.63
80-767 Gdańsk

Świetna stomatolog , bardzo delikatna , doskonałe podejście do wystraszonego pacjenta . Zdecydowanie polecam !!!

Gdańsk

Gabinet Pani Dr Filar polecony mi przez przyjaciolke z Gdanska okazal sie wyjatkowy. Recepcjonistka byla zawsze uprzejma gdy z Londynu zamawialem spotkania. W Gabinecie Dr Filar pozbylem sie wielu amalgamatow w ciagu dwoch posiedzen trwajacych do 3 godzin (Dr Anna Kurzynska). Dr Filar natomiast doskonale odbudowala zlamany zab trzonowy, ktory wymagal sporej pracy. Dentysta w Anglii, wyrazil opinie ze ten zab nadawal sie do usuniecia. Mialem tez kilka przyszyjkowych wypelnien. ...
Opinia dodana przez: Dr Jacek Rucinski

Stomatologia dr Minor
uL. Krzywoustego 42/2
80-360 Gdańsk

15 lat bałem się iść do dentysty, bowiem wcześniej miałem same nieprzyjemne wizyty i doświadczenia.
A pani Agata... anioł nie dentysta. 100% profesjonalizmu, sympatyczności i właściwego podejścia do pacjenta. Wszystko wyjaśni, pokaże, doradzi. Plomby, kanał i rwanie - wszystko bezboleśnie w sumie, aż się nie chce wierzyć że to możliwe.
Kiedyś wzdrygałem się na samo słowo 'dentysta', a teraz nie kojarzy mi się już z niczym nieprzyjemnym czy z bólem.
Opinia dodana przez: Tomasz

Klinika EMKA
ul. Abrahama 34
81-833 Gdańsk

Byłam u 3 stomatologów i dopiero ta Pani jako pierwsza rozpoznała martwego zęba u mojego rocznego dziecka (po powstaniu ropnia na dziąśle).

Kartuska 63/65
Gdańsk

Najlepszy stomatolog ,profesjonalna bardzo miła , godna polecenia ,z powołaniem ,poświęca duzo czasu na pacjenta
Opinia dodana przez: beata

Zakoniczyńska 2
80-180 Gdańsk

Wspaniała kobieta, cierpliwa, uprzejma dla każdego. Chcieliśmy zaznaczyć, że Pani Maria, Lidia i Pani Lucyna- zespół na Zakoniczyńskiej wspaniały. Profesjonalizm, uprzejmość i brak barier, to jest to co powoduje, że człowiek wręcz nie może doczekać się wizyty u stomatologa.
Opinia dodana przez: Barbara i Darek

Stomatolodzy w Gdańsku