Stomatolog Gdańsk

- 673 lekarzy

lekarz Jacek Owczarczak

Stomatolog

liczba opinii: 9

Dentaurus
Opolska 5
Gdańsk

Średnia ocen: 3,6/5
Nie wiem czy Pan doktor ma rzeczywiście takie kompetencje, jakie wypisują na stronie Dentaurusa. Często mam kanałowe leczenie i niestety dla Pana doktora mam z czym porównywać. Czy zabieg był bezbolesny? Samo podanie zastrzyku było mega bolesne. Igła wbita jak w śliwkę, a nie człowieka. Do tego siłowanie się z kanałami do tego stopnia, że zostałam uderzona w twarz i to nie jeden raz. Palec wkładany w oko, lusterko do ...
Opinia dodana przez: Niezadowolona

lek. dent. Tytus Kuczkowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

liczba opinii: 8

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Średnia ocen: 4,6/5
Dziękuje całemu zespołowi za pomoc w sprawie moich zebów oraz udostępnieniu płatnosci na raty.Przyznam szczerze że pierwszy raz mam do czynienia z tak dużym zaufaniem do pacjenta.eszcze raz dziękuje za pomocna dłon.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Malgorzata Sass

Stomatolog

liczba opinii: 8

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 3,2/5
Cóż...nawet jednego dobrego słowa o Pani stomatolog nie mogę napisać. Opiszę sytuację bo to najlepiej przedstawię sposób w jaki podchodzi do pacjenta. Miałem umówioną wizytę na godz. 9tą. Przyszedłem chwilę wcześniej bo Pani S. miała przyjmować od godz. 8mej. Na drzwiach zastałem kartkę, że tego dnia przyjmuje od godz. 10tej. Cóż, pomyślalem...przypadki chodzą po ludziach...ale skoro ktoś miał czas żeby napisać i wydrukować ową kartkę to dlaczego nie miał go, ...
Opinia dodana przez: Igor

lekarz Karolina Łubińska

Stomatolog

liczba opinii: 7

indywidualna praktyka lekarska
Szermiercza 22
80-180 Gdańsk

Średnia ocen: 4,8/5
Polecam w 100%. Mam paru dentystow w poblizu, piechotka 3 i 5 minut, a jednak poswiecam ok. godziny, by dojechac do Pani doktor. Korzystalam z leczenia zebow i licowek. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Iwona

Jolanta Poniewierska-Skowronek

Stomatolog, Ortodonta

liczba opinii: 7

Gabinet
Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Średnia ocen: 4,6/5
Doktor Jolanta jest wspaniałym stomatologiem. Miło mi się z panią doktor rozmawia, często chcę jeszcze dłużej i dłużej posiedzieć tam w gabinecie i porozmawiać. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Stomatolog, ortodonta Jolanta Poniewierska-Skowronek jest godnym polecenia doktorem.
Życzę każdemu żeby tam znaleźli swoje szczęście, tak jak Ja. Cieszę się, że jest w Pruszczu Gdańskim taki wspaniały stomatolog/ortodonta.
Osobiście korzystam z usług stomatologicznych już kilka miesięcy, wszystko jest jak ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Wojciech Piaskowski

Stomatolog, Urolog

liczba opinii: 7

Klinika Baltica
al. Grunwaldzka 82 (centrum Manhattan)
80-244 Gdańsk

Średnia ocen: 4,5/5
Według mnie bardzo dobry specjalista.Odpowiadał na moje każde pytanie wyczerpująco aby wyjaśnić mi zagadnienia związane z moim schorzeniem.Nie można tego samego powiedzieć o lekarzu z tej samej kliniki,który obnosi się złotym łańcuchem prawie jak u krowy.(myślę że zainteresowani wiedzą o kogo chodzi).Szacun dla Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Natalia Piaskowska

Stomatolog

liczba opinii: 7

Klinika Baltica
al. Grunwaldzka 82 (centrum Manhattan)
80-244 Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
Z pełna odpowiedzialnością polecam. Jestem pacjentką pani Doktor od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie leczenia gdzie indziej. Pełen profesjonalizm, uprzejmość a wręcz serdeczność dla pacjenta.Wizyta u pani Doktor jest bezstresowa. Polecam!
Opinia dodana przez: Alicja

Anna Urbaniak

Ortodonta, Stomatolog

liczba opinii: 7

Gabinet
al. Jana Pawła II 4a lok. 6
80-462 Gdańsk

Średnia ocen: 4,2/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Wielka wiedza plus serdeczność sprawia, że to lekarz idealny. Polecam!
Opinia dodana przez: N

Izabela Chlebus

Protetyk, Stomatolog

liczba opinii: 7

IZAdent Gabinet stomatologiczno- protetyczny

80-850 Gdańsk

Średnia ocen: 4,1/5
Bardzo gorąco polecam, pani doktor Izabela Chlebus jest świetnym lekarzem. Poleciła mi ją moja pani doktor, która nie bała się podjąć u mnie skomplikowanego leczenia protetycznego, a wcześniej była studentką pani doktor Chlebus i powiedziała, że to jest jedyna lekarka, która mi pomoże. Rzeczywiście jest bardzo kompetetna osoba, świetnie zna swoją pracę, świetnie tłumaczy, miła, zawsze uśmiechnięta i umiała mój strach przed leczeniem wyciszyć. Dziś moje zrujnowane zęby wyglądają świetnie... ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Bożena Ingielewicz

Stomatolog

liczba opinii: 7

GABINET STOMATOLOGICZNY
IGIELNICKA 4/1
80-848 Gdańsk

Średnia ocen: 3,9/5
Pierwsze 2 wizyty u tej Pani dr sprawiały wrażenie pozytywnych, jednak kiedy po około półrocznym leczeniu kanałowym nagle dowiaduje się od innego lekarza, że ząb został nieprawidłowo oczyszczony oraz wdała się zgorzel już nie jestem pozytwnie nastawiona, a wręcz oburzona. Uwierzyłam w kompetencje tej Pani oraz tłumaczenie, że w moim przypadku leczenie musi tak długo trwać, a tu się okazuje, że Pani zwyczajnie naciągała mnie na kolejne wizyty, dodatkowo musiałam ...
Opinia dodana przez: Anonim

Stomatolodzy w GdańskuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat