Stomatolog Gdańsk

ul. Przytulna 36/lok. U1
80-176 Gdańsk

Uczeszczam do gabinetu na Wiszacych Ogrodach.
Bardzo polecam Panią Doktor.
Profesjonalna i bardzo dokładna.
Opinia dodana przez: Maciek

Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor.Podczas wizyty tłumaczy metodę leczenia,wiem czego mogę spodziewać się za chwilę.Jest delikatna,doskonale wie,co czuje pacjent po tamtej:-) stronie i wie jak działać,by czuł się lepiej.Moja jedynka nadbudowana kompozytem,prawie szesć lat temu,jest najlepszym dowodem na wysoką jakosć leczenia.A myślałam,że bez koronki się nie obejdzie.Dodam jeszcze,że nie uważam przy jedzeniu.

ul syriusza6 gdansk
al. Grunwaldzka 92/98 lok. 33
80-244 Gdańsk

Najlepszy stomatolog. Zarówna Pani Maria, jak i Pani Magda są osobami oddanymi pacjentowi, profesjonalnymi w każdym calu. Widać, ze to co robią wynika z pasji i oparte jest na ogromnej wiedzy. Są to osoby dla których praca jest powołaniem a nie jedynie źródłem zarobku. Wizyta w ich gabinecie to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam.

MAXDENT
Cieszyńskego 21/5
80-808 Gdańsk

od kilku lat lecze sie u pani doktor i ciagle jestem bardzo zadowolona, polecam, brak stresu i pelen profesjonalizm

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Wspaniała kompetentna moja ulubiona Pani stomatolog, której nie zamienie już na żadną inną. Jest profesjonalna, a przy tym przesympatyczna
Opinia dodana przez: Dejva

Stomatologia Dla Całej Rodziny
Szeroka 121/122 (wejście od Świętojańskiej)
80-835 Gdańsk

Zdecydowanie polecam pana Tomka! Trafiłem (też z polecenia) niecałe 2 lata temu i po moim zaniedbaniu wyleczyłem u tego dentysty wszystkie zęby. Przede wszystkim nie ma u niego "hurtowni" jak u niektórych stomatologów. Gabinet schludny i co najwazniejsze dobrze wyposażony. Tłumaczy dokładnie zabieg i pokazuje na przykładach (zdjęciach). Nie idzie "na łatwiznę" tylko zawsze stara się uratować ząb, także 8kę! Co niestety nie jest normą w dzisiejszych czasach. Do tego ...

gen. Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Posiada dużą wiedzę,ma cierpliwość. Pracuje dobrze i dokładnie. Z czystym sumieniem - po kilku latach leczenia u niej- mogę polecić. Jedynym mankamentem są długie terminy.

Sztormowa 7c
80-335 Gdańsk

Delikatny i profesjonalny stomatolog. Szczerze polecam !!!

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Legionów 58 lok. 1
80-444 Gdańsk

Pan Doktor podjął się bardzo złożonego leczenia mojego zęba kiedy inny lekarze nie dawali mu żadnych-skazywali na ekstracje.Ceny bardzo przystępne.Wszystko bez bólu i niepotrzebnego stresu.Szczerze polecam wszystkim osobom którzy szukają leczenia na najwyższym poziomie.

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT PRZYMORZE
Jagiellońska 36 F
80-371 Gdańsk

Pani Hanna jest moim lekarzem od wielu lat , nie zamieniłabym na nikogo innego, bardzo dobre podejście do pacjenta, zawsze wszystko dobrze wytłumaczy, jest delikatna w czasie badania
Opinia dodana przez: Oktawia

Stomatolodzy w Gdańsku