Stomatolog Gdańsk

lek. dent. Renata Wołoszyn-Dulko

Kartuska 63/65
Gdańsk

Pani doktor to wspaniała kobieta ,lekarz z powołania. Przy tym bardzo delikatna i ciepła osoba.Bardzo dobre podejście do pacjenta . Zawsze poświęca czas pacjentowi .Mogę szczerze powiedzieć ,że wizyta w gabinecie stomatologicznym jest przyjemnością;)Polecam panią doktor w 100%.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Magdalena Rychert

Niepubliczny Zakład Opieki Środowiskowo-Rodzinnej "PULS-MEDIC"
Chałubińskiego 23
80-809 Gdańsk

Trafiłem przypadkowo w trakcie wakacji z bólem zęba, plomby cena/jakość bezkonkurencyjnie. (w okolicy 4 inne gabinety - a więc rynek konkurencji robi swoje). Wróciłem po miesiącu i powymieniałem stare plomby - prawie bezboleśnie, mam gwarancję , piękny uśmiech. Dałem się namówić na wybielanie. Spoko dentystka, w drugiej części wakacji miałem problem z terminami, można się umówić w drugim gabinecie, ale mi się nie opłacało dojeżdżać, bo ciotka mieszka nad gabinetem.

dr n. med. Dorota Wojda

Stomatolog, Ortodonta

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Stefana Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Pani Dorota jest przesympatyczną osobą i wspaniałym Lekarzem! Leczę sie ponad rok ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona. Widzę postępy w leczeniu i liczę na dobry wynik końcowy. Znakomite podejście do klienta, zero pazerności, zaangażowanie i życzliwość to cechuje lekarza Dorotę Wojde!. Bardzo Polecam Panią Doktor wszystkim pragnącym otrzymać fachową i rzetelną pomoc!
Opinia dodana przez: Inna
Gdańsk Stomatolog dr Adam Wolniewicz

dr Adam Wolniewicz

Dental Aesthetics
Szymanowskiego 2
80-280 Gdańsk

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pan Adam to świetny stomatolog. Trafiłam do Niego z polecenia kolegi także stomatologa. Co świadczy o tym, że jest On ceniony wśród fachowców. Przez trzy lata podczas pobytu w Gdańsku leczyłam zęby w klinice Pana Wolniewicza i bardzo żałuję, że musiałam zrezygnować z tak dobrego lekarza. POLECAM.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Agata Miłobędzka-Minor

Stomatologia dr Minor
uL. Krzywoustego 42/2
80-360 Gdańsk

15 lat bałem się iść do dentysty, bowiem wcześniej miałem same nieprzyjemne wizyty i doświadczenia.
A pani Agata... anioł nie dentysta. 100% profesjonalizmu, sympatyczności i właściwego podejścia do pacjenta. Wszystko wyjaśni, pokaże, doradzi. Plomby, kanał i rwanie - wszystko bezboleśnie w sumie, aż się nie chce wierzyć że to możliwe.
Kiedyś wzdrygałem się na samo słowo 'dentysta', a teraz nie kojarzy mi się już z niczym nieprzyjemnym czy z bólem.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Dorota Kundzicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny
Jaskółcza 7/15, I piętro, gab.63
80-767 Gdańsk

Świetna stomatolog , bardzo delikatna , doskonałe podejście do wystraszonego pacjenta . Zdecydowanie polecam !!!

Krystyna Filar

Protetyk, Stomatolog

Gdańsk

Gabinet Pani Dr Filar polecony mi przez przyjaciolke z Gdanska okazal sie wyjatkowy. Recepcjonistka byla zawsze uprzejma gdy z Londynu zamawialem spotkania. W Gabinecie Dr Filar pozbylem sie wielu amalgamatow w ciagu dwoch posiedzen trwajacych do 3 godzin (Dr Anna Kurzynska). Dr Filar natomiast doskonale odbudowala zlamany zab trzonowy, ktory wymagal sporej pracy. Dentysta w Anglii, wyrazil opinie ze ten zab nadawal sie do usuniecia. Mialem tez kilka przyszyjkowych wypelnien. ...
Opinia dodana przez: Dr Jacek Rucinski

dr Katarzyna Emerich

Klinika EMKA
ul. Abrahama 34
81-833 Gdańsk

Byłam u 3 stomatologów i dopiero ta Pani jako pierwsza rozpoznała martwego zęba u mojego rocznego dziecka (po powstaniu ropnia na dziąśle).
Byłem na kilku wizytach u Dr Michała w gabinecie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolony z efektów.
Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Konrad
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i pomyślnie, w sympatycznej atmosferze, plus ceny nie z kosmosu - polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

Stomatolodzy w Gdańsku