Stomatolog Gdańsk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ul. Zygmunta Noskowskiego 1
80-169 Gdańsk

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia.
Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

ul. Marcowa 9
80-178 Gdańsk

Zdecydowanie polecam.Dlaczego?

Przez wiele lat, nie mogłem się przekonać do wizyty u stomatologa. Efektów można się domyślać.Może to był lęk przed bólem, ale i też w pewien sposób niewłaściwe podejście do potrzeb pacjenta.
W ubiegłym roku właściwie przypadkowo trafiłem do gabinetu w którym przyjmuje Pani doktor Anna Gołota - Konkol.
Przeżyłem pierwszą i .... następne wizyty. Sprawnie, szybko i praktycznie bez bólu.Nowoczesny sprzęt i techniki leczenia bardzo pozytywnie mnie ...
Opinia dodana przez: Tomasz S.

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbyszka z Bogdańca 66
80-419 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor,jestem u niej od zawsze,minęło 24 lata:-)leczy się u Niej ala moja rodzina.
Jest fachowcem w swojej branży,plomby trzymają się jak zaklete :-)

PORADNIA W GDAŃSKU
AL. ZWYCIĘSTWA 30
80-219 Gdańsk

Wspaniała i profesjonalna praca zęby wyleczone przy czym skomplikowane ułamania odwzorowane w 100% polecam leczenie u Pani dr Katarzyny
Opinia dodana przez: Filip

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Jestem zachwycona kompetencją i podejściem do pacjenta, delikatnością połączoną ze zdecydowanie prowadzoną ręką.
Obecnie jestem po leczeniu próchnicy, jak wyleczę pozostałe zęby kanałowo, to uzupełnię swą ocenę.

Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: monisma

lek. dent. Michał Wierzbicki

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Miladent

Gdańsk

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

ul. Syriusza 6
80-299 Gdańsk

Bardzo polecam Panią stomatolog.
Wizyty w gabinecie są zawsze profesjonalne, na wysokim poziomie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i czas wizyty zależny jest od problemu z jakim pacjent przychodzi.
W niektórych gabinetach, każdy ma przeznaczone np 0,5 godziny i po tym czasie kolejne zabiegi wykonywane są na następnej wizycie.
Tu, również każdy pacjent ma swój termin, natomiast jest on zdecydowanie dostosowany tak, że podczas jednej wizyty można załatwić większość swoich ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Kościuszki 158
80-427 Gdańsk

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor zawsze doradzi, podpowie widać, że zna Się na fachu. Przy tym przesympatyczna Osoba polecam serdecznie!

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, profesjonalizm w pełnej okazałości, rzeczowo i fachowo wykonany zabieg, bez pośpiechu! Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

Lipowicza 42
80-809 Gdańsk

pan Igor to najwspanialszy stomatolog na świecie podobnie jak jego żona,okropnie bałam się wszelkich wizyt które u innych stomatologów kojarzyły mi się z horrorem u Niego na fotelu prawie spałam,leczenie bez bólu,kultura osobista na bardzo wysokim poziomie ,leczenie wygląda na miarę dwudziestego pierwszego wieku,moja rodzina wszystkie zęby leczy u tego Pana ,leczą się znajomi którym polecałam tego lekarz oraz dalsza rodzina,wszyscy są zadowoleni Małgosia i Edek k. tczew

Stomatolodzy w Gdańsku