Stomatolog Gdańsk

ul. Aldony 2A/3
80-438 Gdańsk

Lekarz godny polecenia , kompetentny uprzejmy , obrazowo tłumaczy proces leczenia . Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie co aktualnie wykonuje jestem bardzo zadowolona z wizyty i z przyjemnością będę korzystać z usług .

Neodentica
Kartuska 149
Gdańsk

Podniesienie dna zatoki + trzy implanty w niecale dwie godziny. Następnego dnia obrzęk niemal niewidoczny, ból niemal nieodczuwalny, zero krwawienia.
Praca operatora i Jego zespołu profesjonalna, sprawna, spokojna i miła. Troska o pacjenta i standarty higieniczne najwyższe. Zabezpieczenie farmakologiczne i informacje po zabiegu b.dobre i wyczerpujące.

Serdeczne dzięki.

Marek M.

Rajska 10 lok. 61
80-853 Gdańsk

U doktor Lass byłam raz wiele lat temu. Nie jest moim lekarzem. Leczę się u dr Kamieniak i jestem bardzo zadowolona ale chciałam bardzo wystawić dobrą opinie Pani dr ponieważ to dzięki niej udało mi się zminimalizować ciągłe bóle niewiadomego pochodzenia, które określano błędnie jako neuralgiczne. Pani doktor to niezmiernie miła i kompetentna lekarka. Cieszę się, że udało mi się z nią spotkać. To górnolotnie mówiąc - zmieniło moje życie. ...

Prywatny Gabinet Lekarski
Kołobrzeska 5 lok. 7
80-397 Gdańsk

Jako dziecko nie lubiłam dentysty i tak było do dziś, ale na moje szczęście trafiłam do dr Marzenki ;) która ma złote ręce. Solidna i fachowa a do tego bardzo delikatna i wesoła ;)
Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

"Miladent" Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna
Garncarska 10/16
80-894 Gdańsk

Szkoda, ze jestem bardzo dorosła. Kiedyś nie było takiej techniki i takich stomatologow. Doktor Polakowski jest artystą - stomatologiem w jednej osobie. Jaka wspaniała osobowośc. Chyba zaczynam żałować ze mam tylko 32 zeby .Przepraszam 31 gdyz rozważać bedę 1 implant . Zabiegi bezbolesne i żadnego stresu na fotelu. Doktor ma wspaniale wspołgrającą asystentkę ( niestety nie zapamiętałam jej imienia)Nie moge sie doczekać następnej wizyty do leczenia kanału. Doktor przyjmował mnie ...
Opinia dodana przez: Hanna S

Dom Medyczny "Gdyńska" NCMed Przychodnie
Gdyńska 1
80-340 Gdańsk

Polecam! Bardzo dobra lekarka, cierpliwa i uczciwa. Mówi konkretnie co widzi, niczego nie owija w bawełnę. Leczy zęby w sposób bardzo delikatny, chociaż zdecydowanie proszę o znieczulenie, gdyż jestem panikarą. :) Świadczy to o tym, że Pani Doktor nie namawia nikogo na siłę, aby ktokolwiek poddawał się leczeniu na żywca. Szczerze polecam i pozdrawiam Panią Doktor. :)
Opinia dodana przez: Iza

Gdańsk

Pani Agnieszka to wzorowy stomatolog. Sympatycznym podejściem i dokładnością zyskała mnie jako stałego klienta. Jest to osoba znająca się świetnie na tym co robi. Do tego najnowszy sprzęt. Ceny normalne, jak na Gdańsk, ale za taką jakość usług warto. Polecam wszystkim serdecznie

Gdańsk

Bardezo kompetentna i uprzejma,widac ze kocha to co robi.Polecam innym.Pozdrawiam,Tomasz J. z Californi..

ul. Krzemowa 8
80-041 Gdańsk

Wspaniały lekarz i człowiek. Wysoka kultura osobista. Delikatnie wykonuje wszystkie zabiegi. Jestem jej pacjentką od ponad 10 lat, nigdy nie miałam żadnych powikłań. W gabinecie nieskazitelna czystość, profesjonalne zabezpieczenie pacjenta przed możliwością ewentualnej infekcji.
Podczas wizyty całą uwagę kieruje na odczucia i komfort pacjenta. Wielkie podziękowania Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

Stomatolodzy w Gdańsku