Stomatolog Gdańsk

Danuta Dusińska

Gdańsk

Stomatolog marzenie. Jestem pacjentem od kilku lat i nie wyobrazam sobie abym mogla zmienic stomatolga. Pelna profesja. Wspaniale wyposazony gabinet. Supppppppppper!

lek. dent. Sylwia Chamska

Gospody 5a lok. 6a
58-100 Gdańsk

a to druga moja ulubienica, bez niej nie zasnę w nocy. Robota wrze, zęby lśniące i błyszczące. Miła, sympatyczna, warta swej ceny.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

Krzysztof Bosko

Czubińskiego 9u lok. 4
80-140 Gdańsk

Super lekarz odkąd leczę zęby u niego nie boję się dentysty a bylo co robic jak zawitałam do niego po raz pierwszy polecam

lek. dent. Jarosław Małachowski

Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta pełnym empatii i zrozumienia. Do tego widać, że jest to prawdziwy fachowiec potrafiący uspokoić pacjenta i wszystko mu wyjaśnić. Ja polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Emil Flis

Kowale, Gdańsk

Byłam u Pana Emila kilka razy na wizycie i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim. Jest bardzo miły,wszystko dokładnie wytłumaczy. Miałam zakładany implant i nic mnie nie bolało. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Magda Foltyn-Owsiana

Cieszyskiego 38a/13
80-809 Gdańsk

Z daleka od takiego stomatologa. Źle dobrany kolor plomb, które i tak w ciągu roku wypadają ! Obok asystująca skrzecząca ciągle pomoc stomatologiczna. Pani dentystka na reklamacje mocno się irytuje. Nie polecam !!!

lek. dent. Edyta Kaczmarska

klonowa 4D/9
Gdańsk

Nie polecam usług. Dawno temu miałam mieć podcięcie wierzchołka korzenia.Zabieg został niby wykonany( za 450 zł) .Przed zabiegiem i po zabiegu antybiotyki, mimo to wkradł się ropień.Brak reakcji na prośbę o kopię historii leczenia.Zostałam oszukana.Inny stomatolog wykonał zabieg bez problemów,antybiotyków.Mimo upływu czasu pozostał mi żal i brak zaufania do "miłej" pani stomatolog. Jadwiga.
Opinia dodana przez: Jadwiga Pilarska

lek. dent. Dorota Cudnik

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

wizyta już od 100
Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

dr Maria Kamieniak-Pniewska

ul syriusza6 gdansk
al. Grunwaldzka 92/98 lok. 33
80-244 Gdańsk

Najlepszy stomatolog. Zarówna Pani Maria, jak i Pani Magda są osobami oddanymi pacjentowi, profesjonalnymi w każdym calu. Widać, ze to co robią wynika z pasji i oparte jest na ogromnej wiedzy. Są to osoby dla których praca jest powołaniem a nie jedynie źródłem zarobku. Wizyta w ich gabinecie to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam.

Elżbieta Empel

Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor.Podczas wizyty tłumaczy metodę leczenia,wiem czego mogę spodziewać się za chwilę.Jest delikatna,doskonale wie,co czuje pacjent po tamtej:-) stronie i wie jak działać,by czuł się lepiej.Moja jedynka nadbudowana kompozytem,prawie szesć lat temu,jest najlepszym dowodem na wysoką jakosć leczenia.A myślałam,że bez koronki się nie obejdzie.Dodam jeszcze,że nie uważam przy jedzeniu.

Stomatolodzy w Gdańsku