Stomatolog Gdańsk

Nina Czerwińska-Aleksandrowicz

MAXDENT
Cieszyńskego 21/5
80-808 Gdańsk

od kilku lat lecze sie u pani doktor i ciagle jestem bardzo zadowolona, polecam, brak stresu i pelen profesjonalizm

Tomasz Melkowski

Stomatologia Dla Całej Rodziny
Szeroka 121/122 (wejście od Świętojańskiej)
80-835 Gdańsk

Zdecydowanie polecam pana Tomka! Trafiłem (też z polecenia) niecałe 2 lata temu i po moim zaniedbaniu wyleczyłem u tego dentysty wszystkie zęby. Przede wszystkim nie ma u niego "hurtowni" jak u niektórych stomatologów. Gabinet schludny i co najwazniejsze dobrze wyposażony. Tłumaczy dokładnie zabieg i pokazuje na przykładach (zdjęciach). Nie idzie "na łatwiznę" tylko zawsze stara się uratować ząb, także 8kę! Co niestety nie jest normą w dzisiejszych czasach. Do tego ...

lek. dent. Hanna Popiołek

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT PRZYMORZE
Jagiellońska 36 F
80-371 Gdańsk

Od lat lecze zeby u Pani Hani. Wcześniej na NFZ, teraz prywatnie. Najlepszy stomatolog w Polce (dojeżdżam z Kielc). Profesjonalizm w każdym calu. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Karolina Gromnicka

ul. Przytulna 36/lok. U1
80-176 Gdańsk

Uczeszczam do gabinetu na Wiszacych Ogrodach.
Bardzo polecam Panią Doktor.
Profesjonalna i bardzo dokładna.
Opinia dodana przez: Maciek

lek. dent. Joanna Antosiak

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Wspaniała kompetentna moja ulubiona Pani stomatolog, której nie zamienie już na żadną inną. Jest profesjonalna, a przy tym przesympatyczna
Opinia dodana przez: Dejva

lek. dent. Beata Andruszkiewicz-Sałek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

gen. Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Posiada dużą wiedzę,ma cierpliwość. Pracuje dobrze i dokładnie. Z czystym sumieniem - po kilku latach leczenia u niej- mogę polecić. Jedynym mankamentem są długie terminy.

lek. dent. Katarzyna Malinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SKIM Gabinety Stomatologiczne FILIA 4
Romana Dmowskiego 9
80-243 Gdańsk

Polecam, najlepszy lekarz - stomatolog jakiego wżyciu miałem przyjemność spotkać. Doświadczenie i profesjonalizm, kompetencja i empatia.
Opinia dodana przez: maciej

lek. dent. Jadwiga Poczobut

Sztormowa 7c
80-335 Gdańsk

bardzo sympatyczna pani stomatolog, bardzo jasno tłumaczy, nie wykonuje zbędnych rzeczy tylko po to by zedrzeć kasę, zdecydowanie najlepszy lekarz stomatolog w trójmieście. Polecam

lek. dent. Renata Chróścicka

Plus Medical
Polanki 76A
80-302 Gdańsk

Pani Doktor, nie boi się leczyć zębów u pacjentów z czterokończynowym niedowładem spastycznym! Zdarzało mi się że inny lekarz proponował mi abym leczył się w specjalnej placówce dla osób z tym schorzeniem, choć mój stan zdrowia tego nie wymaga.
Przed gabinetem jest profesjonalny podjazd dla wózków inwalidzkich i przystosowana toaleta dla osoby na wózku inwalidzkim - to ogromna rzadkość w gabinecie prywatnym!!! Szkoda że nie można płacić kartą kredytową to ...
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Sylwia Maj-Filarska

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Subisława 24
80-354 Gdańsk

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm i trafna diagnoza pozwoliła nam uniknąć wielu komplikacji i bólu w trakcie leczenia. Polecam

Stomatolodzy w Gdańsku