Stomatolog Gdańsk

- 673 lekarzy

Urszula Czopek

Protetyk, Stomatolog

liczba opinii: 3

Gabinet
Gdańsk-Nowy Port ul.Wolności 56
80-538 Gdańsk

Średnia ocen: 4,2/5
Jest wspaniala polecam moje dzieci leczy do dzisiaj :)
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Małgorzata Szawłowska

Stomatolog

liczba opinii: 3

DENTIS
Startowa 1
Gdańsk

Średnia ocen: 3,9/5
bardzo dobry lekarz, chodzę do pani doktor od przeszło 7 lat i nigdy jeszcze nie miałam problemów z zębami po ich zrobieniu, bardzo dużo poswieca czasu na dokładne zrobienie zęba. chodzę też z dzieckiem - rewelacyjny lekarz dla dzieci, pierwsza wizyta dziecka w gabinecie polega na poznawaniu przyrządów stomatologicznych w formie zabawy, nie ma nic na siłę, a dziecko zawsze idzie i wraca uśmięchnięte od pani doktor
Opinia dodana przez: Anonim

Katarzyna Karolak-Zielińska

Protetyk, Stomatolog

liczba opinii: 3

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 3,7/5
Ceny kosmiczne, te 400 zł. to za leczony kanałowo jeden ząb, mój osiedlowy stomatolog, zrobił mojej siostrze tego samego zęba za 180 zł. a był w gorszym stanie niż mój. Kobieta jest dodatkowo głucha, mimo ustalenia ceny i zakresu prac, wykonała prace które były zbędne i naraziła mnie tylko na dodatkowe koszty.
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Adam Szpejewski

Stomatolog

liczba opinii: 3

Gabinet
al. Grunwaldzka 62/1A
80-241 Gdańsk

Średnia ocen: 3,7/5
Najlepszy lekarz jakiego poznalam. Dzieki niemu pozbyłam się dentofobii. Jego wiedza i kompelsowosc oraz podejście do Pacjenta są zdumiewające. POLECAM!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Paweł Staroń

Stomatolog

liczba opinii: 3

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 3,6/5
Zapewne jest to specjalista godny polecenia, fachowy i kompetentny,w bardzo przystępny i rzeczowy sposób objaśnia przebieg leczenia, człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej, mający indywidualne podejście do pacjenta, również tego najmłodszego. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Magdalena Pawelczyk-Madalińska

Stomatolog

liczba opinii: 3

FAN-DENT Klinika Stomatologii Estetyczno-Periodontologicznej
Słowackiego 71 lok.2
80-257 Gdańsk

Średnia ocen: 2,8/5
Ja niestety mam inne doświadczenia z tym lekarzem. Na początku wspaniała obsługa i profesjonalne podejście. Później niestety okazało się się, że usługa jest źle wykonana. Po zwrócenie uwagi przestało być już sympatycznie i przyjemnie. Pani doktor wmawiała mi różne cuda, że to nie jej wina. Wykonałem ponownie usługę u innego stomatologa i wszystko jest ok. Straciłem tylko u tej Pani czas i pieniądze. Zatem nie mogę polecać tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Krzysztof12

lek. dent. Wojciech Grzybowski

Stomatolog

liczba opinii: 3

Gabinet
al. gen. Józefa Hallera 69/1
80-426 Gdańsk

Średnia ocen: 2,4/5
Ja mam odmienne odczucia niż poprzedniczka. Dr Grzybowski z dużym pietyzmem zajął się moim zębem, poprzedzając leczenie rzeczową rozmową dotyczącą informacji związanych z leczeniem i problemu "zębowego", z którym przyszłam. I to wszystko w ramach leczenia na NFZ. Polecam.
Opinia dodana przez: Też pacjentka

lek. dent. Monika Góral-Brygała

Stomatolog

liczba opinii: 3

Gabinet
ul. Mieczysława Boguckiego 44
80-690 Gdańsk

Średnia ocen: 1,1/5
Wizyta u tej Pani to jakaś porażka. Zamiast skupić się na pracy to się skupiła na ocenie mojej własnej osoby, mówiąc z głupim uśmiechem na twarzy że nie słucham stomatologów co do mnie mówią, robiąc ze mnie głupią blondynkę. Jeśli pacjent powtarza, że poprzedni stomatolodzy w Luxmed nie mówili za dużo co dokładnie robili, bo widocznie coś zepsuli, a pacjent od trzech miesięcy chodzi z bólem, to chyba jest coś ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. stom. Camilla Majewska

Stomatolog, Protetyk

liczba opinii: 2

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem w 100% zadowolony. Bezboleśnie, profesjonalnie i bezproblemowo! Poza tym bardzo sprawnie i szybko. Czegoż więcej chcieć!
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Oleksandra Dzordzo

Stomatolog

liczba opinii: 2

Gabinet
ul. Syriusza 6
80-299 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo polecam Panią stomatolog.
Wizyty w gabinecie są zawsze profesjonalne, na wysokim poziomie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i czas wizyty zależny jest od problemu z jakim pacjent przychodzi.
W niektórych gabinetach, każdy ma przeznaczone np 0,5 godziny i po tym czasie kolejne zabiegi wykonywane są na następnej wizycie.
Tu, również każdy pacjent ma swój termin, natomiast jest on zdecydowanie dostosowany tak, że podczas jednej wizyty można załatwić większość swoich ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Stomatolodzy w GdańskuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat