Stomatolog Gdańsk

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

wizyta już od 100
Jeszcze nigdy nie byłem pod tak wspaniałą opieką! Serdecznie polecam. Fachowo, uprzejmie, kompleksowo... Sama przyjemność, nawet przy ekstrakcji!!!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Katarzyna Gołębiewska

PORADNIA W GDAŃSKU
AL. ZWYCIĘSTWA 30
80-219 Gdańsk

Wspaniała i profesjonalna praca zęby wyleczone przy czym skomplikowane ułamania odwzorowane w 100% polecam leczenie u Pani dr Katarzyny
Opinia dodana przez: Filip

lek. dent. Marzena Cyran-Jakšto

Prywatny Gabinet Lekarski
Kołobrzeska 5 lok. 7
80-397 Gdańsk

Pani dr. Marzena leczy mnie moją rodzinę i chyba większość znajomych. rewelacja, żadnego bólu nawet przy podawaniu znieczulenia, kompetentna i solidna. Leczę się już kilka lat i nie mam żadnych problemów z zębami. Polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Małgorzata Iwicka

Sztormowa 7c
80-335 Gdańsk

Delikatny i profesjonalny stomatolog. Szczerze polecam !!!

dr Robert Kucharski

Chirurg stomatolog

Neodentica
Kartuska 149
Gdańsk

Podniesienie dna zatoki + trzy implanty w niecale dwie godziny. Następnego dnia obrzęk niemal niewidoczny, ból niemal nieodczuwalny, zero krwawienia.
Praca operatora i Jego zespołu profesjonalna, sprawna, spokojna i miła. Troska o pacjenta i standarty higieniczne najwyższe. Zabezpieczenie farmakologiczne i informacje po zabiegu b.dobre i wyczerpujące.

Serdeczne dzięki.

Marek M.

lek. dent. Adam Goworowski

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Legionów 58 lok. 1
80-444 Gdańsk

Pan Doktor podjął się bardzo złożonego leczenia mojego zęba kiedy inny lekarze nie dawali mu żadnych-skazywali na ekstracje.Ceny bardzo przystępne.Wszystko bez bólu i niepotrzebnego stresu.Szczerze polecam wszystkim osobom którzy szukają leczenia na najwyższym poziomie.

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ul. Zygmunta Noskowskiego 1
80-169 Gdańsk

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia.
Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Tomasz Nowak

ul. Zbigniewa Burzyńskiego 1/gab.16
80-462 Gdańsk

Najlepszy dentysta z jakim miałem przyjemność pracować. Odpowiednie podejście do pacjenta fachowe wykonanie, przystepne ceny oraz pelen profesjonalizmu majster czysty specjalista w tym fachu, pana Tomasza moge polecic każdemu z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Radoslaw Jakimowicz

lek. med. Anna Milewska-Rybienik

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

wizyta już od 100
Bardzo uprzejma i miła Pani. Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i się nie spieszy. pieszy. Dawno szukałem takiego lekarza bo jestem perfekcjonistą.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. dent. Katarzyna Lisiecki-Patyna

ul. Aldony 2A/3
80-438 Gdańsk

Lekarz godny polecenia , kompetentny uprzejmy , obrazowo tłumaczy proces leczenia . Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie co aktualnie wykonuje jestem bardzo zadowolona z wizyty i z przyjemnością będę korzystać z usług .

Stomatolodzy w Gdańsku